سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۲
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛
داروی گیاهی کرونا یک دروغ بزرگ است/ تنها درمان کرونا ویروس درخانه ماندن است
 
فرزانه فرجیان گفت: شربت گیاهی با نام داروی ویروس کرونا O124 ساخت Dr.sayha nouri هیچ گونه مجوزی برای تولید از سازمان غذا و دارو دریافت نکرده و غیرمجاز است.
به گزارش عصرهامون ؛ فرزانه فرجیان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: متاسفانه عده ای با سوء استفاده از شرایط حساس بوجود آمده، با بیان این قبیل ادعاهای کذب و غیر علمی، ضمن عوام فریبی، باعث ایجاد سردرگمی در جامعه می شوند.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود:متاسفانه برخی سودجویان با تبلیغات متنوع و ادعاهای درمانی کذب در اینترنت و شبکه های اجتماعی به مردم تنها به دنبال منفعت خودشان هستند و برای جان انسانها نیز ارزشی قائل نیستند.

وی لفزود: تنها دارویی که همه پزشکان و متخصصان امر این روزها برای مقابله با کرونا ویروس برآن اجتماع نظر داشته توصیه اکید دارند، درخانه ماندن است که باید توسط همه هم میهنان تا شکست کرونا ادامه یابد.

فرجیان خاطرنشان کرد: مردم باید برای حفظ سلامت خود و خانواده، به تبلیغات فریبنده افراد سودجو در فضاهای مجازی اعتماد نکنند و اخبار و اطلاعات موثق را تنها از طریق مراجع رسمی همانند سایت وزارت بهداشت به آدرس Behdasht.gov.ir و سایت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به آدرسZaums.ac.ir دنبال کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۵۶


ارسال