جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
دستگیری 4 نفر از اعضای یک باند حرفه ای سرقت خودرو در زاهدان
 
سردار محمد قنبری از دستگیری چهار نفر از اعضای یک باند حرفه ای سرقت خودرو در زاهدان خبر داد.
محمد قنبری،فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، چهار نفر از اعضای یک باند حرفه ای سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو در شهر زاهدان شناسایی و طی چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان علاوه بر کشف تعداد زیادی قطعات مسروقه خودرو، 2دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی و دو جفت پلاک مسروقه خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: اعضای این باند تاکنون به 24 فقره سرقت شامل سه فقره سرقت خودرو، یک فقره سرقت موتورسیکلت و 20 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهر زاهدان اعتراف کرده اند.

دستگیری 2 تن از عاملان زورگیرهای سریالی از رانندگان خودروهای سنگین

قنبری در ادامه از دستگیری عاملان زورگیری های سریالی رانندگان خودرو در زاهدان خبر داد و اظهار کرد: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان موفق به دستگیری دو تن از عاملان زورگیرهای سریالی از رانندگان خودروهای سنگین در زاهدان دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: متهمان این پرونده در بازجوئی های فنی پلیس به 16 فقره زورگیری وجوه نقد، تلفن همراه و دیگر اشیاء با ارزش مالباختگان اعتراف کردند که در بازرسی از آنها چهار دستگاه گوشي تلفن همراه و يک تيغه چاقو بزرگ کشف شد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۶۷


ارسال