يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار زاهدان خبر داد
توزیع میوه تنظیم بازاری از فردا در سیستان و بلوچستان
 
جلال طباطبایی گفت: میوه تنظیم بازاری نوروزی برای استان تامین شده است و توزیع آن پیش از ظهر فردا آغاز می شود.
جلال طباطبایی، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار زاهدان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: 650 تن سیب و پرتقال تنظیم بازاری به مناسبت عید نوروز در استان تامین شده است که توزیع آن در زاهدان از طریق 14 ایستگاه با بنر مشخص و قیمت مصوب سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می شود.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال مردم مرکز استان بخش اعظمی از این میوه ها به زاهدان اختصاص می یابد و برای دیگر شهرستان ها نیز به میزانی که فروشندگان میوه و تره بار از فرمانداری ها درخواست سهیمه کرده اند، میوه تحویل می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار زاهدان با اشاره به افزایش دو ساعتی فعالیت میادین تره بار در روزهای پایانی سال اظهار کرد: میادین میوه و تره بار زاهدان تا شب عید فعال است و فقط دو روز اول فروردین تعطیل خواهد بود، اما ایستگاه های توزیع میوه تنظیم بازاری تعطیل نیست.

وی اضافه کرد: هنوز قیمت قطعی سیب و پرتقال نوروزی مشخص نشده است و منتظر دستور مسئولان امر در تهران برای ارائه نرخ مصوب هستیم، اما نرخ آن در کشور سراسری خواهد بود.

طباطبایی با بیان این که نگرانی از نظر میوه شب عید در استان وجود ندارد افزود: علاوه بر ایستگاه های عرضه میوه تنظیم بازار نوروزی، دیگر مراکز فروش میوه نیز طبق روال به فعالیت خود در این ایام ادامه می دهند.   

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۷۲


ارسال