شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در چهارشنبه پایان سال
 
سردارمحمد قنبری از اتخاذ تمهیدات لازم برای تأمین امنيت چهارشنبه آخرسال و برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
سردارمحمد قنبری، فرمانده انتظامی استان در گفت و گو با عصرهامون گفت: افرادی که در شب چهارشنبه پایانی سال 98 باعث ایجاد اختلال در نظم و امنیت عمومی شوند برابر مقررات تا 15 فروردین ماه در بازداشت قرار می گیرند و وسایل نقلیه آنان نیز به پارکینگ منتقل می شود.
 
وی با تاکید بر رویکرد پیشگرانه پلیس در اجرای طرح های امنیتی تعطیلات نوروز، با توجه به محدود شدن مسافرت های نوروزی همزمان با شیوع فراگیر ویروس کرونا در کشور افزود: خوشبختانه مردم فهیم سیستان و بلوچستان همواره نشان داده اند که ضمن همراهی و همدلی با پلیس، با شعور اجتماعی خود تهدیدات و آسیب های موجود را خنثی خواهند کرد.

فرمانده انتظامی استان با قدردانی از جامعه پزشکی و پرستاران که در این ایام در کنار مردم و در خدمت به آنها هستند اظهار کرد: پلیس از آغازین روزهای ایجاد این بحران اجتماعی، از همه تجهیزات و امکانات خود برای ضدعفونی و سم زدایی معابر، مراکز عمومی بهره گرفته و همگام با دیگر دستگاه ها، با بسیج همه امکانات از پیشتازان مبارزه با این بیماری در جامعه بوده است.

قنبری از تشديد و تداوم نظارت بر واحدهای صنفی و پايش مستمر بر فضاي مجازی خبر داد و گفت: از آن جا که بر اساس قانون تشویش اذهان عمومی از طریق پخش اخبار دروغین در فضای سایبری جرم است، بی تردید پلیس با افرادی كه به هر شكل بخواهد به شكل نامتعارف و بر خلاف قانون، در حوزه سلامت و بهداشت شهروندان، کوچکترین نا امنی ايجاد کنند و با انتشار اخبار جعلی، آرامش جسمی و روانی آنان را به خطر اندازند، قاطعانه و بدون هیچ اغضامی برخورد خواهد کرد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۷۵


ارسال