شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده سپاه شهرستان چابهار گفت: در طول 10روز گذشته تاکنون با بیش ‌از ٧ هزار لیتر محلول، معابر پرتردد و مرکزی شهر توسط بسیجیان برای مقابله با ویروس کرونا، ضدعفونی شده است.
به گزارش عصرهامون محمدعلی پوراحمدیان در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، بیان کرد: با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا سپاه همچون همیشه برخود واجب دانست که به عنوان یک خدمتگزار در کنار مردم باشد.
 
وی افزود: در راستای مقابله با اعلام شیوع ویروس کرونا، سپاه شهرستان با همکاری پایگاه های بسیج اقدامات گسترده ای در این زمینه انجام داد و از همان روزهای ابتدایی که این ویروس شیوع پیدا کرد، سپاه وارد عمل و به صورت خودجوش و با تشکیل گروه‌های جهادی پا در عرصه گذاشت و تمامی معابر و اماکن عمومی سطح شهرستان را ضدعفونی و گندزدایی کرد.
 
این مقام مسئول با اشاره به ضدعفونی و گندزدایی معابر در طول 10روز گذشته تصریح کرد: تاکنون بیش از ٧ هزار لیتر محلول پاشی و ضدعفونی جهت معابر، پارک‌های سطح شهر، بیمارستان و مراکز درمانی، بازارهای سرگذر و بازارچه ها و سوله های ماهی فروش ها استفاده شده است.

پوراحمدیان گفت: همچنین فضای بیرونی و داخلی اتوبوس‌های درون‌شهری و تاکسی ها به‌صورت
افزون‌بر ۷۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی در معابر همدان استفاده‌ شد
روزانه ورودی منطقه آزاد چابهار شست و شو و ضدعفونی می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه در همان روزهای ابتدایی با تشکیل قرارگاه پدافند زیستی در شهرستان اقدامات گسترده ای شروع کردیم، اذعان کرد: خرید چهار دستگاه مه پاش خودرویی، دوعدد کوله ای و فعالیت بیش از بیست بسیجی در قالب تیم های چهارنفره از گروه های جهادی در طول شبانه روز در ضدعفونی کردن سطح شهر از اقدامات بسیج شهرستان در راستای مقابله با کرونا بوده است.

فرمانده سپاه شهرستان چابهار ادامه داد: ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهرها و روستاها همچنان در دستور کار قرار گرفته است که با هدف تسریع و افزایش اقدامات لازم در این زمینه، برنامه‌ریزی‌هایی با همکاری شبکه بهداشت و درمان و شهرداری انجام شده و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم ارائه خدمات به مردم را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

پوراحمدیان خاطرنشان کرد: از همه شهروندان تقاضا داریم که با تیم‌های سیار بسیجیان همکاری کرده تا تمامی سطوح و معابر پر تردد میکروب زدایی شوند و نکاتی را که از سوی مراجع معتبر و بهداشت و درمان تذکر داده می‌شود نیز رعایت کنند.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۷۸


ارسال