چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ,5 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
مهربانی علیه کرونا؛
وقتی کرونا صحنه از خودگذشتگی می شود/بخشیدن اجاره بهای مغازه ها از سوی برخی مالکان در زاهدان
 
جمعی از صاحبان واحدهای صنفی استان سیستان و بلوچستان که اجاره بهای واحدهای خود را بخشیدند با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان دیدار کردند.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان ظهر امروز در این دیدار اظهار کرد: زمانی که خبر اقدام شما را شنیدم بسیار خوشحال شده و برای شما دعای خیر کردم. این اقدام شما نشان از روح بلند و اعتقاد شما به خداوند دارد که این روحیات در جامعه خوشحالی به بار می آورد و موجب رضایت خداوند هم می شود.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: همانند قهرمانی ورزشکار ما که به المپیک راه یافته بود و روحیه امید را در چند روز اخیر بوجود آورد این اقدام شما نیز قهرمانانه و موجب شادی شد.

وی تصریح کرد: این اقدام باید موجب بوجود آمدن الگویی در جامعه شود که به فکر هم نوع بودن و کمک به یکدیگر را رواج دهد.

محامی ادامه داد: این اقدام عزیزان در بخشش اجاره بهاء، الگویی خوب بود و ما نیز با توجه به اختیارات موجود اجاره بهای واحدهای صنفی موقوفات که تحت نظر مجموعه ما هست را برای ماه های اسفند و فروردین بخشیدیم و امیدواریم که این بلا زودتر از سر مردم ما کم شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این بلا امتحانی برای همه مردم است و هرکس در حد خود امتحانی را پس می دهد و دعا می کنیم خداوند متعال بر مال و جان شما عزیزان توفیق بیشتر عنایت کند.

علی میر‌حسینی، رئیس خانه اصناف مرکز استان سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه گفت: ما در سطح استان ۴۵ هزار واحد صنفی داریم که بالغ بر ۶۰ درصد مساجر بوده و با اقدام این عزیزان در بخشش اجاره بها بسیار به این عزیزان کمک شده و بار بزرگی از دوش کسبه ما برداشته است.

وی افزود: امیدواریم ما در این امتحان بزرگ سربلند بیرون آمده و با وجود عزیزانی همچون افرادی که اجاره بها را بخشیدند بتوانیم کمکی به قشر کسبه خود بکنیم.

رئیس خانه اصناف مرکز استان تاکید کرد: شرایط کنونی دنیای ما به این شکل در آمده که نیازمند همراهی همه مردم و یاری رساندن به یکدیگر شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۷۹


ارسال