يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳
به همت سپاه شهرستان ایرانشهر انجام شد؛
توزیع ۳۰ بسته معیشتی جهت جبران خسارت شیوع کرونا/آگاه سازی مردم بهترین راه مقابله با این بیماری است
 
معاونت اجتماعی سپاه شهرستان ایرانشهر از توزیع ۳۰ بسته معیشتی برای جبران خسارت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در بین خانوارهای نیازمند و حاشیه نشین شهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ مسعود نورا در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی بازار و شغل های فصلی بسیاری از افراد بی بضاعت و اقشار کم درآمد در شهرستان ایرانشهر برای امرار معاش دچار مشکل شده اند.

وی  افزود: سپاه شهرستان ایرانشهر جهت جبران خسارت ناشی از شیوع بیماری کرونا در گام اول ۳۰ بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند، کم درآمد و حاشیه نشین منطقه گندمکان و غریب آباد توزیع کرد که این اقدام در گام های بعدی ادامه دار خواهد بود.

معاونت اجتماعی سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: برشورهای بهداشتی بیماری کرونا، مواد غذایی شامل روغن، تن ماهی، ماکارونی و کنسورجات،  از جمله اقلام معیشتی موجود در این بسته‌هاست.

وی عنوان کرد: اقدامات بسیج و سپاه در ایرانشهر برای کمک به ریشه‌کن کردن ویروس کرونا در هر بخشی که توان و قابلیت وجود داشته باشد با جدیت استمرار دارد.

نورا ضمن توصیه به مردم برای کاهش سفرهای غیر ضروری، کاهش تردد در سطح شهر، خاطر نشان کرد: کمک رسانی به مردم، آگاهی و اطلاع رسانی در خصوص ویروس کرونا توسط گروه های جهادی سپاه شهرستان ایرانشهر در حال انجام است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۰۵۴


ارسال