پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر خبر داد؛
آمادگی بسیجیان، برای مقابله با ویروس کرونا
 
حسین پودینه گفت: تمام بخش های سپاه و بسیج آماده مقابله با ویروس کرونا می باشند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره؛ جلسه ای پیرامون بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با حضور فرمانده سپاه شهرستان برگزار شد.
در این جلسه حسین پودینه، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر از خدمات ارزنده تیم های بهداشتی و درمانی منطقه تقدیر و تشکر کرد و افزود: نیروهای سپاه و بسیجیان جهت هر گونه همکاری در راستای پیشگیری و کاهش انتشار کرونا آمادگی دارند.
وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: در این راستا سپاه و بسیج ایرانشهر اقدام به تهیه و تولید ماسک و محلول ضدعفونی کننده کرده است.
در ادامه جلسه محمد مهران امینی فرد، رییس دانشگاه علوم‌پزشکی ایرانشهر ضمن تشکر از حضور و همکاری سبزپوشان سپاه پاسداران شهرستان در مبارزه با بیماری کرونا ، گفت: قاطعیت و شهامت بسیج و سپاه ستودنی و قابل تقدیر می باشد.
وی افزود: اکنون تیم پزشکی و بهداشتی در میدان نبرد در حال مبارزه با کرونا می باشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در تکمیل مطلب فوق، ادامه داد: در جنگ نباید تعلل کرد و سریع ترین و هوشمندانه ترین تصمیم در جهت بهبود و کنترل شرایط را باید اتخاذ کرد.
وی از جدی نگرفتن توصیه های بهداشتی توسط شهروندان ابرازنگرانی کرد و اضافه کرد: باتوجه به سطح تماس بالای جامعه باید در اسرع وقت باتمام امکانات نسبت به محدوکردن تماس ها جهت کاهش آلودگی ها و پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا اقدام کرد.
این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: تمام سعی و تلاش ما براین است که باهمکاری شهروندان و عدم حضور در اماکن پرازدحام و درخانه ماندن، پیک این بیماری را تا پایان فروردین کاهش بدهیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۰۷۰


ارسال