پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:
ششمین مورد مبتلا به کرونا در ایرانشهر ثبت شد/ در خانه بمانید
 
محمد مهران امینی فرد با اشاره به وجود 6 بیمار مبتلا به کرونا در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، گفت: بهترین راه مبارزه و پیشگیری از افزایش شیوع این بیماری ماندن در خانه می باشد.
به گزارش عصرهامون، محمد مهران امینی فرد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: مردم فهیم این منطقه هنوز خطرناک بودن کرونا را جدی نگرفتند که مسری و واگیردار است.

وی با اشاره به احتمال کشنده بودن کرونا، افزود: هر نوع سهل انگاری در رعایت اصول بهداشتی در راستای این بیماری می تواند برای انسان خطر آفرین باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ادامه داد: متاسفانه هنوز هم در سطح شهر ترددهای غیر ضروری و تجمعات مردم دیده می شود و هشدارهای مربوط به بیماری کرونا را جدی نگرفتند.

وی عنوان کرد: تاکنون 170 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بستری شده اند که قالب آنان در بیمارستان های چابهار و ایرانشهر تحت مراقبت است.

امینی فرد تصریح کرد: تا امروز 6 بیمار، مثبت قطعی مبتلا به کرونا در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر داریم.

وی خاطر نشان کرد: شهروندان حتما هشدارهای مربوط به بیماری کرونا را جدی بگیرند و تا اطلاع ثانوی از سفر و تردد در مکان های غیرضروری و تجمعات اجتناب کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۰۸۲


ارسال