پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۲
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر؛
شهادت سردار دلها غم انگیزترین اتفاق سال98بود
 
ابوذر کوثری گفت: تلخ ترین پدیده ای که در سطح ملی اتفاق افتاد شهادت سردار قاسم سلیمانی بود.
به گزارش عصرهامون؛ ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: مهم ترین اتفاق شیرین در سال 98 برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود.
وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: انتخابات اخیر با مطلوبیت های بالا، مشارکت خوب، بدون حاشیه و با حضور پرشور و باهیجان مردم در ایرانشهر برگزار شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر ادامه داد: نتایج اعلام شده انتخابات بدون حاشیه و به دور از هر اعتراض بود که شیرینی این اتفاق بر جا ماند و باعث از بین رفتن تمام خستگی های حاصل از اجرای آن شد.
وی عنوان کرد: تلخ ترین پدیده ای که در سطح ملی اتفاق افتاد شهادت سردار قاسم سلیمانی بود.
کوثری اضافه کرد: حادثه ای بسیار جانگداز بود و شهید سلیمانی از محدود سردارانی بود که پیدا کردن جانشین برایش کار آسانی باشد، اگر چه غیر ممکن هم نبود.
وی عنوان کرد: شهید قاسم سلیمانی بزرگ مرد هسته نظامی بود و الگویی به تمام عیار برای رده نیروهای مسلح و عموم محسوب می شد.
این مقام مسئول تصریح کرد: اتفاق تلخ دیگر سال 98 از دست دادن نماینده مجلس حوزه انتخابیه ایرانشهر، مرحوم محمد نعیم امینی فرد بود.
وی در تکمیل مطلب فوق، خاطر نشان کرد: بسیاری از زیر ساخت هایی که هم اکنون در ایرانشهر وجود دارد حاصل تلاش های بی وقفه مرحوم امینی فرد، نماینده مجلس حوزه انتخابیه می باشد و اگر این شخص زنده بود، مردم در شرایط بحرانی کرونا، شاید تا این حد دست به گریبان مشکلات نبودند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۰۸۵


ارسال