شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی؛
ایران سرآمد مقابله با بیماری کرونا درجهان است/ اقشار آسیب دیده از این بیماری باید توسط دولت حمایت شوند
 
علیم یارمحمدی گفت: با خونسردی که در مردم دیده می شود با توجه به عطشی که در کشورهای دیگر مشاهده می شود ما سرآمد مقابله با کرونا ویروس درجهان هستیم و اگرمردم ما بیشتر هم رعایت کنند سربلندتر از این موضوع بیرون خواهیم آمد.
به گزارش عصرهامون ؛ علیم یارمحمدی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: از روزهای ابتدایی که شیوع بیماری کرونا در ایران قطعی شد، جلسات نمایندگان مردم در مجلس برای جلوگیری از شیوع بیماری آغاز شد اما پس ازمثبت شدن تست تعدادی از نمایندگان، مجلس تعطیل شد که درحال حاضر جلسات به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می شود.

وی افزود: مردم ما به صبوری در مقابل مشکلات شهرت دارند و درسال جدید نیز انتظار داریم دستورالعمل های بهداشتی را بیشتر رعایت و از دولت ومسئولین نیز تقاضا داریم تا از کسانی که از این اوضاع ضربه خورده اند، حمایت کنند تا بتوان بخشی از مشکلات معیشتی مردم در این روزها حل شود و مردم نیز بتوانند درخانه بمانند.

یارمحمدی با اشاره به اینکه تاکنون همراهی مردم و اقدامات دستگاهها خوب بوده و باعث شده تا از نظر تلفات و مبتلاها در رده های آخر هستیم، ادامه داد: همچنین در این روزها شاهدیم که سازمانهای حمایتی همچون بهزیستی و کمیته امداد بسته های حمایتی خود را به دست افراد هدف می رسانند.

وی با اشاره به توان بهداشتی کشور در مقابله با این بیماری خاطرنشان کرد: کشور ما امتحانش را با پشت سرگذاشتن بحران های متعدد پس داده و تجارب خیلی خوبی در مواجهه با بحران ها داشته و از اینگونه مسائل هراسی نداریم و با خونسردی که در مردم دیده می شود با توجه به عطشی که در کشورهای دیگر مشاهده می شود ما سرآمد مقابله با کرونا ویروس درجهان هستیم و اگرمردم ما بیشتر هم رعایت کنند سربلندتر از این موضوع بیرون خواهیم آمد.

یارمحمدی تاکید کرد: در استان نیز سه دانشگاه علوم پزشکی داریم که با هماهنگی بسیاری درحال مقابله با این بیماری هستند و این دانشگاهها به صورت واحد درحال مراقبت از مرزها هستند و مدافعان سلامت مردم نیز با تمام توان درحال مداوای بیماران هستند که به آنها خداقوت می گوییم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۰۹۰


ارسال