سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ,4 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نیروهای بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان در راستای مقابله با کرونا در تمامی مناطق شهری و روستایی استان اقدام به ضدعفونی معابر و کمک به مردم کردند.
به گزارش عصرهامون، از جمله این اقدامات می توان به آموزش و توزیع پمفلت مقابله با بیماری کرونا ویروس و اندازه گیری درجه حرارت پرسنل ادارات شهرستان زهک با استفاده از دستگاه تب سنج بود که به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان زهک صورت گرفت.

همچنین به همت دفتربسیج جامعه پزشکی شهرستان هامون باهمکاری  هیئت مذهبی و گروه جهادی حضرت رقیه س  وابسته به هیئت آل یاسین ضدعفونی و گند زدایی مناطق شهرستان هامون، روستاهای سکوهه، دوست محمدحاجی، شهرعلی اکبر، حسینا، شانظر، سنچولی، محمداعظم شیبانی، اسلام آباد، حسین مشهدی و جمال آباد صورت گرفت.

علاوه بر این تب سنجی وتوزیع تراکت آموزشی کروناویروس درمبادی ورودی سیستان(ایست وبازرسی میل نادر) به همت کانون دفتربسیج جامعه پزشکی شهرستان نیمروز و گندزدایی خيابان زال با ١٢٠ليتر محلول، محله قاسم آباد زابل با ٣٠٠ليتر محلول پركلرين و مركز سالمندان با ٤٠ليتر محلول پركلرين نیز اقداماتی بود که با همت كانون بسيج جامعه پزشكي زابل صورت گرفت.

ضدعفونی منازل و توزیع صابون بین افراد نیازمند روستای های فاقد دهیاری توسط دفتر بسیج جامعه پزشکی شهرستان هامون نیز از دیگر اقداماتی است که در این مدت انجام گرفته است.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۰۵


ارسال