چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ,28 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵
نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان ایرانشهر؛
رعایت اصول بهداشتی برای مقابله با کرونا جدی گرفته شود/ اقتصاد سالم راهبردی برای آینده
 
عبدالناصر درخشان با بیان این که شهروندان ایرانشهری در این بحران کرونا توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند، گفت: وحدت و اتحاد می تواند آینده خوبی را برای مردم رقم بزند.
به گزارش عصرهامون؛ عبدالناصر درخشان، نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: نوروز برای ما ایرانیان به معنای سرآغاز تحول و تازگی است و بهار یادآور اندیشه های نو برای فردایی بهتر است.
وی افزود: با توجه به این که در آغاز سال ١٣٩٩ و شروع فصل جدیدی از زندگی قرار داریم، بنده به عنوان منتخب و خادم حوزه انتخابیه شهرستان ایرانشهر بر خود واجب می‌دانم تا از تمام انرژی و توان خود برای خدمت به مردم استفاده کنم و از هیچ چیز دریغ نکنم.
نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ایرانشهر ادامه داد: از مردم شریف این منطقه می خواهم با در نظر گرفتن شرایط خاصی که به علت کرونا ویروس ایجاد شده است، به رعایت اصول بهداشتی، مبادرت ورزند.
وی اضافه کرد: ایام نوروز امسال را با پرهیز از سفر و دید و بازدید های روال همیشگی، با حفظ سلامت خود و جامعه سپری کنیم.
درخشان عنوان کرد: در وهله اول زندگی و حیات بسیار مهم است؛ وقتی با همکاری مردم از بحران کرونا گذر کنیم و شرایط در جامعه تثبیت شود در گام های بعدی می توان مسائل تولید، اقتصاد، سیاست را مد نظر قرار داد.
وی تصریح کرد: برای همه نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی سربلندی ایران اسلامی بسیار دارای اهمیت است و یکی از اهداف مهم آنان ایجاد اقتصاد سالم و سرحال در کل کشور می باشد که بتوان از آن بهره برداری موثر داشت. < br/> انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۰۹


ارسال