سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ,4 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز؛
جهش تولید نیازمند همکاری همگانی است/بهترین پاسخ به تحریم های دشمنان توجه به توان داخلی است
 
مولوی الله داد رئیسی گفت: تولید ملی نیازمند حمایت دولتی است اگر دولت در این امر سهل انگاری کند هیچ وقت موفق نخواهیم بود، این مهم نیازمند همکاری همگانی است.
مولوی الله داد رئیسی امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با تبریک عید به ملت ایران، بیان کرد: نامگذاری سال به نما جهش تولید نشان دهنده اوج درایت رهبری در شناخت دسیسه های دشمنان و نقاط ضعف و قوت کشور است چرا که دشمنان ما همواره برای فشار به مردم و کشور تحریم های ظالمانه ای را وضع کرده اند.

وی افزود: تاکید رهبری بر تولید ملی در یک دهه اخیر موجب شده تا کشورمان از واردات بسیاری از محصولات بیگانه بی نیاز شود و حتی در برخی محصولات خاص و استراتژیک که تولید آن تنها در اختیار چند کشور است به خودکفایی برسیم.

رئیسی با تاکید بر اینکه دولت باید برای تحقق جهش تولید تلاش کند، اذعان کرد: تولید ملی نیازمند حمایت دولتی است اگر دولت در این امر سهل انگاری کند هیچ وقت موفق نخواهیم بود، هرچند ما در حال حاضر اقدامات خوبی در تولید ملی داریم اما اگر بخواهیم در راستا با شعار سال عمل کنیم باید بیش از پیش تلاش کرده و جهانیان را با جهش تولید داخلی خود مبهوت کنیم.

وی ادامه داد: وقتی یک کشور از نظر تولید داخلی خودکفا باید دیگر نیازی به بیگانگان نداشته و هر قدرت خارجی و ظالمی نمی تواند آن ملت و کشور را تحت تاثیر قرار داده و با تحریم باعث مشکلاتشان شود.

این مدرس حوزه علمیه اهل سنت در پایان با بیان این مطلب که وظیفه هر ایرانی کمک به تحقق شعار سال است، تصریح کرد: ما باید همه در کنار هم برای رسیدن به این مهم تلاش کنیم، ملت ایران ثابت کرده اند در شرایط سختی به خوبی عمل کرده و دشمنان را نا امید می کنند.
 

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۲۱


ارسال