يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ,25 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر:
جهش تولید مکمل و متمم مسیر رونق تولید است
 
مولوی خلیل رسولی زاده با بیان این که جهش تولید، مکمل رونق تولید است، گفت: مقام معظم رهبری با تدبیر و نگاهی بلند، نامی شایسته برای امسال انتخاب کردند.
  به گزارش عصرهامون؛ خلیل رسولی زاده، امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به اهمیت مقام معظم رهبری به امر تولید و در راستای همسو بودن و تحقق واقعی خودکفایی در محصولات تولیدی، سال ۹۹ را با نام "جهش تولید" نام گذاری کردند.
وی افزود: سال "جهش تولید" در واقع مکمل و کامل کننده سال "رونق تولید" می باشد.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر ادامه داد: جهش تولید، نشان گر این است که به تولید رونق بخشید و برای این که کشور به حدی از بلوغ، توانایی و توانمندی در حوزه اقتصادی برسد یک جهش چشمگیر لازم می باشد.
وی در تکمیل مطلب فوق، اضافه کرد: تولیدکنندگان ایران با وجود تحریم های گوناگون در مسیرهای مختلف با تلاش هایی که در طول سال گذشته داشتند، زمینه و آمادگی این را پیدا کردند تا بتوانند در بحث تولید نیز خود را در عرصه جهانی نشان دهند و عقب ماندگی که از نظر تولید در حوزه اقتصاد داشتیم را جبران کنند.
رسولی زاده عنوان کرد: برای تحقق شعار امسال باید میزان تولید افزایش یابد و در این زمینه باید اقدامات زیادی انجام شود.
وی تصریح کرد: در واقع جهش تولید به معنا افزایش تولیدات با کیفیت و کمیت بهتر می باشد.
این خطیب جمعه با بیان این که نامگذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید بسیار به جا و شایسته بود، گفت: مردم مصرف تولیدات داخل را ترجیح بدهند و از تولیدکنندگان انتظار می رود که با بهبود کیفیت و مناسب سازی قیمت شرایط را برای تحقق این شعار فراهم کنند.  
به گفته وی، مصرف تولیدات داخلی از سوی مردم، بهبود کیفیت و قیمت مناسب محصولات تولیدی در کنار هم می‌تواند شعار سال ۹۹ را عملیاتی کند و دیگر برای تامین کالاها و اقلام مصرفی و مورد نیاز کشور دست به سوی بیگانگان دراز نکنیم.
این مقام مسئول با اشاره به این که با استغفار، دعا و صدقه به درگاه خداوند متعال می توان از بلایا به دور ماند، اذعان داشت: بهترین عیدی امسال می تواند دعا در حق مریضان مبتلا به کرونا باشد که شفا یابند و همچنین سربلندی پزشکانی که به عنوان مجاهدین سلامت جهاد می کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۲۴


ارسال