جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۳
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان؛
برخورد جدی پلیس با مخلان نظم و امنیت/سرکرده باند سرقت های سریالی منازل در زاهدان دستگیر شد
 
ابراهیم ملاشاهی از دستگیری سرکرده باند حرفه ای سرقت های سریالی منازل با 18 فقره سرقت در زاهدان خبر داد.
ابراهیم ملاشاهی، رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون گفت: در پی گزارش سرقت‌هاي سريالي منازل در زاهدان، دستورات لازم براي پيگيري سريع موضوع به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ابلاغ و طرح تشديد مقابله با سرقت در دستور كار پليس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی سرقت ها دریافتند که تمامی سرقت ها با يک شيوه و شگرد مشابه و در زمان معين توسط سارقان به صورت سريالي انجام شده است.

رئیس پلیس آگاهی تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی سرنخ های موجود در آخرین سرقت، سرکرده این باند سرقت را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

ملاشاهی اضافه کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده با جمع آوری ادله و مستندات کافی متهم را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش تعداد زيادي اموال مسروقه به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال کشف کردند.

وی بیان کرد: متهم که فردی سابقه دار است در چندین مرحله بازجوئی های علمی پلیس به 18 فقره سرقت منزل با همدستی یکی از دوستانش و فروش قسمتی از اموال مسروقه به افراد مالخر اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطر نشان کرد: تحقيقات از اين متهم برای کشف دیگر جرائم احتمالی و دستگیر همدست متواری او همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۴۳


ارسال