شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱
در گفت و گو با یک کارشناس سیاسی عنوان شد؛
جریان لیبرال و غربگرا باید از امریکای شارلاتان قطع امید کنند/ تنها راه تحقق شعار جهش تولید، تکیه بر توان نسل جوان و انقلابی است
 
سلطانعلی میر با اشاره به اینکه باید لیبرالها و غربگراها از امریکای شارلاتان قطع امید کنند، بر لزوم توجه به تولید ملی برای تحقق شعار جهش تولید تاکید کرد.
به گزارش عصرهامون ؛ سلطانعلی میر با اشاره به سخنان نوروزی رهبر معظم انقلاب در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: زمانی که امریکایی ها سردار سلیمانی را به شهادت رساندند تمامی ملت های مظلوم دنیا به پا خواستند اما با این همه دیدیم که برخی از مسئولین بازهم دست کمک به سوی غربی ها دراز کردند.

این کارشناس سیاسی افزود: اما در طول این سالها تاکید مقام معظم رهبری برای تکیه بر توان داخلی از این جهت است که دشمن در دشمنی خود ثابت قدم بوده و ذره ای از آن اهداف زمان انقلاب کوتاه نیامده و تغییری در رفتار آنها دیده نشده چراکه تجربه چهل ساله ما این را نشان داده است.
وی ادامه داد: اینکه رهبر معظم انقلاب امریکایی ها را خبیث، طماع، شارلاتان و ظالم هستند دقیقا یعنی برخی نباید راهی که 6 سال به دنبال آن هستند را ادامه دهند بلکه باید به کلی از آنها قطع امید کنند و بدانند هیچ گشایشی از دشمن اروپا و امریکا برای ما بوجود نخواهد آمد.

میر با اشاره به اینکه برخی روشنفکران غرب گرا باید آموزه های حضرت امام (ره) و سخنان رهبر معظم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: اگر هنوز هم کسانی هستند که دل در گرو غرب دارند از این راه اشتباه بازگردند و در رویکردهای خود تجدیدنظر کرده و مناسب با انقلاب که جهت گیری های خاص خود را دارد گام بردارند چراکه ما قادریم با اتکا به ظرفیت های داخلی کشور را به سمت پیشرفت سوق دهیم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری اشاره کردند یکی از مشکلات جدی ما روشنفکران غرب گرا و شرق گرا هستند اما آنها باید بدانند ما در دوران انقلاب اگر موفقیت هایی داشتیم، این موفقیت ها از طرف جوانان پرشور و باانگیزه ای بود که گوش به حرف این روشنفکران غرب زده ندادند.

میر افزود: امروز شاهدیم برخی از این روشنفکرانی که در دستگاههای اجرایی حضور دارند اجازه فعالیت به نیروهای جوان نمی دهند و ما معتقدیم باید این لیبرال های غربگرا که اکثرا انسانهای سن بالا و فرسوده ای هستند و روحیه جهادی ندارند و باورشان نیز این است که نمی توانیم روی پای خودمان بایستیم از این دایره خارج شوند تا نیروی جهادی و انقلابی وارد عرصه شود.

این کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه مدیریت جهادی و باور انقلابی دوروی یک سکه اند و درمقابل آن نیز همین تفکر لیبرالی و غربگراست، خاطرنشان کرد: سالهاست با وجود تاکیدهای بسیار مقام معظم رهبری،  به نیروهای جوان و انقلابی اجازه فعالیت لازم داده نشده و خروجی آن این است که نتوانستیم موفقیت های لازم را داشته باشیم اما باید بدانیم که اگر قرار است تحولی در کشور رخ دهد با تکیه بر توان همین نسل سوم و چهارم انقلاب است که دارای روحیه جهادی بوده و کم هم نیستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۴۹


ارسال