شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛
افزایش ۱۵ مورد مثبت جدید بیماری کرونا به مجموع موارد مثبت در سیستان و بلوچستان
 
سید محمد هاشمی شهری گفت: تعداد موارد مثبت آزمایشگاهی بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان با افزایش 15 مورد جدید به 134 نفر رسید.
دکتر سید محمد هاشمی شهری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به خبرنگار عصرهامون گفت: تا ظهر امروز یکشنبه سوم فرودین ۱۳۹۹ تعداد موارد مثبت آزمایشگاهی بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان به ۱۳۴ نفر رسید.

وی افزود: بیماری تقریبا همه نقاط استان را در بر گرفته و ور منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ۹۵ نفر، دانشگاه علوم پزشکی زابل ۲۸ نفر و دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ۱۱ نفر بیمار مثبت به ثبت رسیده است.

هاشمی شهری ادامه داد: تعداد موارد فوت با نتیجه آزمایشگاهی مثبت کرونا در استان‌ما ۸ نفر است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعات واصله ۳ نفر از هم استانی ها ما در دیگر استان های کشور به دلیل بیماری گووید-۱۹ جان‌خود را از دست داده اند.

هاشمی شهری تصریح کرد: تعداد بیماران بستری شده باعلائم تنفسی حاد در بیمارستان های استان نیز تا ظهر امروز به ۹۷۳ نفر رسید که متاسفانه ۶۹ نفر از این عزیزان را از دست داده ایم.

وی درپایان بیان کرد: با توجه به روند فزاینده مبتلایان در استان ما و استان های مجاور، رعایت بهداشت فردی، ماندن در منزل و حذف مسافرت ها خواسته جدّی ما از هموطنان عزیز است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۵۲


ارسال