شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۱
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر؛
برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مجرمین/شرور خطرناک ایرانشهر به هلاکت رسید
 
محسن گل محمدی از هلاکت یک نفر از شروران و سارقین مسلح منطقه ایرانشهر خبر داد و گفت: برخورد جدی و قاطعانه با جرائم خشن و مجرمین خطرناک از اولویت های دستگاه قضایی می باشد.
به گزارش عصرهامون؛ محسن گل محمدی، دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره افزود: دقایقی پیش سارقین مسلح با مامورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان در گیر شدند.

وی با اشاره به تأکیدات ریاست قوه قضائیه در خصوص برخورد قاطعانه و بدون اغماض با سارقین مسلح، دامه داد: در راستای تأمین احساس امنیت روانی و اجتماعی مردم نجیب ایرانشهر یک نفر از اشرار و ‌سارقین مسلح معروف و سابقه دار شهرستان امروز پس از سرقت مسلحانه ی نافرجام و تیراندازی به سوی مامورین انتظامی به هلاکت رسید.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر، در تکمیل مطلب فوق، اضافه کرد: این سارق دارای چندین فقره سابقه کیفری از جمله خرید و فروش سلاح، سرقت های مقرون به آزار و ایراد صدمه بدنی عمدی مسلحانه متعدد در منطقه ی جنوب استان سیستان و بلوچستان بوده است.

وی عنوان کرد: سارق شرور و مسلح از مدت ها قبل تحت تعقیب و رصد دستگاه های امنیتی بوده است.

گل محمدی تصریح کرد: در درگیری مسلحانه اشرار با مامورین اطلاعات و امنیت از وی مقادیر زیادی اموال مسروقه به همراه یک قبضه اسلحه و دوتیغه خشاب و مهمات کشف شده است و همچنین شرور معدوم شده دارای شکات متعدد و پرونده های کیفری زیادی در دادگستری ایرانشهر نیز می باشد.

وی خاطر نشان کرد: برخورد جدی و قاطعانه با جرائم خشن و مجرمین خطرناک از اولویت های دستگاه قضایی و سایر نهادهای امنیتی ذیربط شهرستان ایرانشهرمی باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۵۳


ارسال