شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان؛
31 گروه جهادی در فراخوان قرارگاه قدس شرکت کردند/سپاه در حفاظت از جان و سلامت مردم پیش قدم است
 
سرهنگ پاسدار علی اکبر جعفری گفت: 31 گروه با 83 خودرو و 239 جهادگر، با تجهیزات خودرویی و انفرادی کامل در در فراخوان قرارگاه قدس شرکت کردند.
سرهنگ پاسدار علی اکبر جعفری، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون،  بیان کرد: عصر امروز فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور فراخوانی برای حضور گروه های جهادی فعال در پیشگیری از شیوع کرونا صادر شد تا در کوتاه ترین زمان در محل تجمع حاضر شوند.

وی افزود: در این فراخوان زمان و آمادگی کامل از اهمیت بالایی برخوردار بود و با توجه به اینکه گروه های جهادی ما در سطح شهر حاضر بوده و در حال خدمت بودند بلافاصله دستور فراخوان به آنان ابلاغ شد و در کمتر از دو ساعت 31 گروه با 83 خودرو و 239 جهادگر، با تجهیزات خودرویی و انفرادی کامل در محل صبحگاه سپاه حاضر شدند.

جعفری اذعان کرد: در این عملیات حتی 5 گروه جهادی تخصصی ما نیز با امکانات کامل حاضر شدند و حتی با توجه به تعطیلات و زحمات شبانه روزی این گروه های جهادی باز هم در زمانی کوتاه در این فراخوان شرکت کردند که این مهم جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: عمده کار ما از 8 شب شروع شده و حتی تا ساعت 2 بامداد نیز گروه های جهادی در سطح شهر حاضر هستند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این فراخوان  گروه های جهادی همچون رزمایشی برای آنان بود، تصریح کرد: به این حضور و آمادگی گروه های جهادی باید نمره 100 داد چرا که با وجود باران شدید با آمادگی کامل حاضر شده و نشان دادند در هر شرایطی برای حفاظت از جان این مردم آماده هستند.

وی خاطرنشان کرد: پس از پایان این فراخوان جلسه ای با حضور سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق برگزار شد که قول تامین البسه و تجهیزات مورد نیاز این گروه های جهادی از سوی ایشان داده شد و حتی در رزمایشی که در چند روز آینده با محوریت قرارگاه قدس برگزار خواهد شد نیز این گروه های جهادی به صورت ویژه نقش خود را ایفا خواهند کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۵۸


ارسال