يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر عنوان کرد؛
آدم ربایی نافرجام توسط خواستگار ناكام/برخورد جدی پلیس با مجرمان و مخلان نظم و امنیت
 
سرهنگ حمید نوری گفت: جوانی 22 ساله که در پی جواب رد در مراسم خواستگاری اقدام به آدم ربایی دختر مورد علاقه اش کرده بود توسط پلیس شهرستان نیکشهر دستگیر شد.
سرهنگ حمید نوری فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، گفت: ساعت 06:30 دقیقه شانزدهم بهمن ماه سال گذشته در پی گزارش آدم ربایی دختر نوجوان در یکی از مناطق شهر نیکشهر بلافاصله تیم های از پلیس آگاهي  وارد عمل شد.

وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل و بررسی اظهارات شاهدان عینی در محل مشخص شد مردی جوان با یک دستگاه سواری پراید دختری نوجوان را که به صورت پیاده در مسیر مدرسه اش در تردد بوده را با تهدید سوار خودرو کرده و از محل متواری شده است.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق اظهارات خانواده فرد ربوده شده، به جوانی 22 ساله که مدتی قبل به خواستگاری دخترشان آمده بوده مظنون و با استفاده از سرنخ های موجود تحقیقات گسترده ای را در این خصوص آغاز کردند.

سرهنگ نوری بیان داشت: تحقیقات پلیس برای رهایی دختر نوجوان ادامه داشت که در کمتر از 4 ساعت از زمان اعلام موضوع به مرکز 110 آدم ربا که عرصه را بر خود تنگ دیده بود، فرد ربوده شده را قبل از دستگیری در یکی از خیابان های حاشیه شهر نیکشهر رها و از محل متواری می شود.

وی عنوان کرد: تحقیقات پلیس برای دستگیری آدم ربا که از سطح شهرستان نیکشهر متواری شده بود به کندی پیش می رفت تا اینکه ظهر روز گذشته اطلاعاتی مبنی بر بازگشت او به شهر نیکشهر بدست آمده و بلافاصله تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی وارد عمل شدند و متهم را هنگام تردد در خیابان آزادی این شهر دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر با اشاره به معرفی متهم به دادسرا خاطر نشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و درصورت بروز  هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۶۳


ارسال