شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان؛
کاهش 41 درصدی تردد ها در سیستان و بلوچستان/مردم استان به شعار درخانه ماندن احترام گذاشتند
 
ایوب کرد گفت: خوشبختانه مردم استان به شعار در خانه ماندن احترام گذاشته و شاهد کاهش 41 درصدی تردد های ورودی و خروجی در سیستان و بلوچستان بوده ایم.
ایوب کرد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون، از کاهش 41 درصدی مجموع تردد های ورودی، خروجی و درون استانی در محورهای مواصلاتی خبر داد.

وی افزود: از 25 اسفند ماه سال گذشته تا پایان روز دوشنبه مورخ 4 فروردین 99، جمعاً 935 هزار و 230 تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 41 درصد کاهش نشان می دهد.

کرد با اشاره به شرایط ویژه تردد با توجه به لزوم جلوگیری از شیوع بیماری کرونا افزود: خوشبختانه تردد های جاده ای در بازه زمانی مذکور از کاهش قابل ملاحظه ای برخوردار بوده به طوری که ورودی به استان 40 هزار و 329  و خروجی از استان نیز 37 هزار و 24 مورد ثبت شده است که به ترتیب از کاهش 52 درصدی و 56 درصدی نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: محور های بمپور – ایرانشهر و بالعکس و همچنین زهک – مرز میلک و زابل-هیرمند، به ترتیب پر تردد ترین محور های مواصلاتی استان در این مدت بوده اند.

کرد در پایان بر اهمیت استفاده از تکنولوژی ها نوین در بخش حمل و نقل جاده ای اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در 40 مقطع از جاده های استان دستگاه های تردد شمار جاده ای نصب شده است که 80 محور را پوشش می دهد. همچنین همکاران ما در مرکز مدیریت راه ها با استفاده از 21 دوربین نظارت تصویری، به صورت لحظه ای و برخط، بر ترافیک و تردد در جاده های استان نظارت دارند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۱۹۷


ارسال