سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ,4 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶
فعالیت شبانه روزی جهادگران بسیجی در ضدعفونی معابر شهرستان میرجاوه
 
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه میرجاوه از ضدعفونی کردن معابر شهری و مکان‌های عمومی این شهرستان توسط جهادگران سپاه پاسداران در روزهای شیوع کرونا خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛سرهنگ پاسدار احمدعلی بزی در گفت و گو با لادیز؛گفت:جهادگران بسیجی و پاسداران حوزه مقاومت بسیج علی بن ابی طالب علیه السلام شهرستان میرجاوه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا،به صورت خودجوش وارد میدان شدند و معابر عمومی،مساجد و خودپردازهای سطح شهرستان را ضدعفونی و گندزدایی کردند.

 
 
وی با بیان اینکه نیروهای سپاه و بسیج در شرایط بحرانی، همیشه در کنار مردم و هموطنانمان هستند، افزود: ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور در کنار سایر دستگاه های اجرایی بوده و اقدام به ضدعفونی معابرعمومی و توزیع بروشور های پیشگیری از کرونا ویروس در بین مردم کرده است.
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه میرجاوه خاطرنشان کرد: بسیجیان برای حفظ سلامتی شهروندان در کنار مردم حضور دارند؛ تعداد 570 بسیجی در حوزه ها و پایگاه های مختلف شهرستان در ضدعفونی اماکن مختلف حضور فعال دارند و آموزش های لازم را برای جلوگیری از شیوع ویروس به مردم ارائه می کنند.
 
 


وی با بیان اینکه عملیات گندزدایی تا ریشه کنی این ویروس تداوم دارد،بیان کرد: تا زمانی که بیماری ناشی از ویروس کرونا در استان و کشور به طور کامل فروکش کند عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی این شهرستان به صورت ویژه با تلاش جهادگران بسیجی تداوم می‌یابد.

 
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۰۸


ارسال