چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۷
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
مقابله جهادی با ویروس منحوس کرونا، سهم بسیجیان جامعه پزشکی در سیستان و بلوچستان/هزار و 300 پزشک و کادر درمانی برای شکست کرونا مشارکت دارند
 
فاطمه کمیلی از مشارکت هزار و 300 پزشک و کادر درمانی بسیجی برای پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا در سیستان و بلوچستان خبر داد.
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: با همت بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا کووید 19، تیم های آموزشی این مجموعه با ارائه نکات ضروری در آرایشگاه‌ها، پمپ بنزین‌ها، نانوایی‌ها و سوپرمارکت‌ها دراقصی نقاط استان فعالیت خود را آغاز کرده که این اقدام جهادی تا شکست ویروس کرونا همچنان ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: در راستای پیشگیری از این ویروس منحوس ۱۵۰پزشک عمومی، ۱۰۰متخصص، ۳۵۰پرستار،۳۵۰کارشناسان بهداشت و بهیار، ۳۵۰تکنسین فوریتهای پزشکی وپرسنل اورژانس مشرکت دارند.

جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان به توزیع بسته های بهداشتی شامل ماسک، دستکش و تراکت آموزشی بین مردم اشاره کرد و افزود: در تداوم گندزدایی و استریل اماکن و معابر عمومی روز گذشته به همت گروه جهادی حضرت رقیه (س) و بسیج جامعه پزشکی شهرستان هامون برای ششمین مرحله شهرعلی اکبر با 2 هزار لیتر مواد ضدعفونی  گند زدایی شد.

این مقام مسئول ادامه داد: به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان سراوان 702 نفر از مسافران در ورودی و خروجی مورد تب سنجی قرار گرفته و 986 پمفلت آموزشی نیز بین آنان توزیع شده است.

وی بیان کرد: گندزدایی روستای "توتی" توسط تیم بسیج جامعه پزشکی هامون و بازرسین بهداشت محیط با دستگاه مه پاش واحد سلامت و محیط کار و همچنین اهدا 105 بسته بهداشتی درمنطقه هوشک به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان سراوان از دیگر اقداماتی است که توسط جهادگران عرصه سلامت در راستای مبارزه با این ویروس منحوس انجام شده است.

کمیلی خاطر نشان کرد: توزیع ماسک بین رانندگان، توزیع اقلام بهداشتی، ماسک و بروشور راهنما در بین مردم از دیگر اقدامات این نهاد در راستای مقابله با کرونا می باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۴۴


ارسال