پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار:
برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا، راهی جز ماندن در خانه نیست
 
محمود حسین بر بار دیگر از مردم خواست در مدتی که بیماری در پیک شیوع خود قرار دارد از خانه خارج نشوند و اصول بهداشتی را حتما رعایت کنند.
به گزارش عصرهامون، محمود حسین بر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار در گفتگو با چهاربهاران بیان کرد: دومین مورد مثبت قطعی ابتلا به کرونا در چابهار ثبت شد در حالیکه موارد مشکوک ابتلا روز به روز در حال افزایش است.
 
وی افزود: شرایط شیوع بیماری با اوضاع فعلی و عدم رعایت هشدارها از سوی مردم بسیار محتمل است و عدم توجه به توصیه ها عواقب سختی برای شهروندانمان و به تبع آن سیستم بهداشت و درمان  به همراه دارد.
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار ادامه داد: با دشمنی در حال نبرد هستیم که قابلیت شناسایی آن را نداریم و ممکن است زمانی متوجه شویم که این دشمن کاملا به بدن ما نفوذ پیدا کرده باشد.
 
وی گفت: با راه اندازی آزمایشگاه ویژه کرونا در ایرانشهر پروسه انجام تست و دریافت جواب بسیار کوتاه شده و این دستاورد بسیار ارزشمندی برای جنوب استان است.
 
حسین بر خاطرنشان کرد: تنها مرجع انتشار اخبار رسمی در خصوص کرونا، ستاد اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر  و روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۵۲


ارسال