يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۸
پيشنهاد منتخب مردم و پيگيرى نماينده فعلى؛
اولين تجربه خرد جمعى و كار تيمى/با همدلی مجلس یازدهم کارآمد تر از مجلس دهم خواهد بود
 
اولين تجربه خرد جمعى و كار تيمى منتخبین مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی باعث شد تا صبح امروز معاون كل وزارت بهداشت و هيئت همراهش به سیستان وبلوچستان سفر کنند.
به گزارش عصرهامون، ظهر روز گذشته خبرى از گفتگوى تلفنى دكتر فداحسين مالكى،نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با دكتر نمكى، وزير بهداشت در خصوص شرايط خاص استان سيستان و بلوچستان و نگرانى هاى موجود از موج شديد ابتلا در منطقه سيستان در خروجى رسانه ها قرار گرفت. 

مالكى در اين گفتگو به نكات مهمى از جمله جمعيت كثير حاشيه نشين و روستا نشين در استان اشاره و پيشنهاد كرد تا با توجه به لزوم رسيدگى بيشتر دولت به اين استان، دكتر حريرچى معاون كل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى به همراه جمعى از كارشناسان و مديران در اسرع وقت با حضور در استان، شرايط و كمبودهاى سه دانشگاه علوم پرشكى استان را از نزديک بررسى كنند.

پس از انتشار اين خبر دكتر حسينعلى شهريارى، نماينده فعلى و عضو كميسيون پزشكى و منتخب دور بعدى مجلس نيز وارد عمل شد و در جهت تحقق اين پيشنهادات پيگيرى هايى انجام داد تا در نهايت صبح امروز استان سيستان و بلوچستان ميزبان معاون كل وزارت بهداشت و هيئت همراهش باشد.

اين اتفاق پس از سالها نشان ميدهد، ايجاد روحيه همكارى و همسويى نمايندگان در جهت منافع مردم و حوزه انتخابيه تا چه اندازه ميتواند در جلب توجه مسئولين و خدمت رسانى بهتر به اين استان محروم مفيد و مؤثر باشد.

اميد است اين همكارى با آغاز كار مجلس يازدهم شكل جدى تر به خود بگيرد و همه نمايندگان منتخب استان به مصداق شعار خرد جمعى و كار تيمى، با تغيير رويه گذشته، به شكلى هماهنگ و منسجم در جهت رفع مشكلات كل استان تلاش كنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۵۷


ارسال