جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۸
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار:
فعالیت مستمر ایستگاه‌های غربالگری و تب سنجی کرونا در مبادی چابهار
 
رحمدل بامری گفت: ایستگاه‌های غربالگری و تب سنجی تا پایان بیماری کرونا در مبادی ورودی شهرستان چابهار با جدیت فعال هستند.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار شب گذشته در حاشیه بازدید از روند فعالیت ایستگاه‌های غربالگری و تب سنجی کرونا در شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: فعالیت ایستگاه‌های غربالگری و تب سنجی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان چابهار با جدیت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در طرح تب سنجی، سرنشینان خودرو‌های عبوری از طریق دستگاه تب سنج مورد غربالگری قرار می‌گیرند که در صورت داشتن علائمی، چون تب بالا از ادامه مسیر آن‌ها ممانعت به عمل می‌آید و به مراکز درمانی معرفی می‌شوند.

فرماندار ویژه شهرستان چابهار ادامه داد: در این طرح ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان از روزهای نخستین سال جدید با محوریت هلال احمر با همکاری نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و درمان، بسیج و فرمانداری این شهرستان در ورودی شهر در حال فعالیت هستند.

بامری با اشاره به اینکه تنها راه شکستن زنجیره انتقال کرونا در خانه ماندن است تصریح کرد: مردم باید تا جایی که امکان دارد تماس کمتری داشته باشند تا آلوده نشود در این صورت فشار کمتری به مراکز درمانی وارد شده و بهتر می توانند خدمات درمانی به بیماران ارائه کنند و بهترین راه شکستن این زنجیره انتقال در خانه ماندن است.

رئیس ستاد بحران شهرستان چابهار به همراه اعضای شورای تامین و جمعی از مدیران ضمن خداقوت به اعضای مستقر در این ایستگاه از نزدیک در جریان خدمات شبانه روزی این عزیزان قرار گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۸۵


ارسال