يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰
شركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار طي اطلاعيه اي اعلام كرد؛
جایگاه‌های عرضه سوخت در چابهار فعال هستند/ عرضه سوخت ۲۴ ساعته ادامه دارد
 
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی جنوب سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: عملیات توزیع سوخت در جایگاهها مطابق معمول و به صورت شبانه روز انجام می شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، در پی انتشار اخبار کذب در مورد تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت در کشور یا عدم عرضه سوخت به خودروها در برخی رسانه های نامعتبر و پیام‌رسان‌های شبکه مجازی، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی شهرستان چابهار اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در حالی که روز گذشته برخی خبرها و اظهارنظرها از تعطیلی چند ده جایگاه عرضه سوخت در نقاط مختلف کشور ناشی از کاهش قابل توجه فروش بنزین حکایت داشت، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با صدور اطلاعیه ای، تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت را شایعه خواند.

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ضمن تکذیب شایعه تعطیلی جایگاه های توزیع فرآورده های نفتی به اطلاع هموطنان عزیز میرساند عملیات توزیع سوخت در جایگاهها مطابق معمول و به صورت 24 ساعت شبانه روز انجام می شود و هیچگونه برنامه تعطیلی در روزهای آتی نخواهد داشت.

هیچ برنامه ای درخصوص محدودسازی عرضه سوخت در اين منطقه و جايگاههاي عرضه سوخت وجود ندارد.

شهروندان جنوب استان سيستان و بلوچستان با آرامش و بدون ازدحام و ضمن رعايت تمامي مسائل بهداشت فردی و محیطی در طول شبانه روز به جایگاه ها مراجعه و سوخت موردنیاز خود را دریافت کنند.

هموطنان هرگونه اطلاع رساني و اخبار مرتبط در اين خصوص را تنها از طريق اين شركت و رسانه هاي جمعي پيگيري کرده و به اخبار جعلي و شايعات توجهي نکنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۸۶


ارسال