جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
معاون سازمان صمت:
پلمپ 2 واحد صنفی در زاهدان/ 8 نانوایی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شد
 
محمد قاسمی گفت: دو واحد صنفی در زاهدان به دلیل عدم توجه به هشدارهای ستاد مبارزه با کرونا پلمپ و هشت نانوایی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
محمد قاسمی، معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: گشت مشترک نظارتی با حضور مرکز بهداشت، میراث فرهنگی، دادستانی، اصناف، فرمانداری و اماکن نیروی انتظامی با هدف بررسی وضعیت تعطیلی بازار در شرایط شیوع کرونا در زاهدان برگزار شد.

وی ادامه داد: در طی این گشت مشترک دو واحد صنفی غیر ضرور که با وجود تذکرات قبلی اقدام به بازگشایی واحد صنفی کرده بود با حکم دستگاه قضا پلمپ شد.

معاون سازمان صمت افزود:از نانوایی های سطح شهر زاهدان نیز بازدید به عمل آمد که متاسفانه هشت نانوایی متخلف با تخلف عدم رعایت موازین بهداشتی شناسایی و بی توجهی به دستورالعمل های ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

قاسمی اضافه کرد: علی رغم بازدید ها، بازرسان و پرونده های تشکیل شده و برگزاری دوره های آموزشی متاسفانه اکثر نانوایی ها و جایگاه های عرضه بنزین پروتکل های لازم را رعایت نکردند و تذکرات لازم داده شد و در صورت تکرار برخورد جدی با آن ها صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۹۰


ارسال