جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۲
سرپرست اداره صمت ایرانشهر خبر داد؛
تخلف یک میلیارد و ۳۴۵ میلیون ریالی کوره های آجر پزی در ایرانشهر
 
خلیل نوذری گفت: ۱۰ واحد آجر پزی و شن و ماسه با تخلف گرانفروشی در ایرانشهر شناسایی و این واحدها یک میلیارد و ۳۴۵ میلیون ریال جریمه شدند.
خلیل نوذری، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: طی گزارش رسیده به ستاد خبری سامانه ۱۲۴ این اداره و شکایت متعدد مردمی مبنی بر گرانفروشی کوره های تولیدی آجر و شن و ماسه، بررسی های لازم در این زمینه انجام شد.

وی ادامه داد: در پایان بررسی های انجام شده هفت واحد کوره تولیدی آجر به علت گرانفروشی مبلغ یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال و سه واحد تولیدی شن ماسه .۱۲ میلیون ریال جریمه شدند و در ادامه برای متخلفین پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع َشدند.

سرپرست اداره صمت ایرانشهر در ادامه از تشکیل پرونده تخلف برای پنج واحد صنفی متخلف این شهرستان خبر داد و بیان کرد: پیرو گزارش شهروندان ایرانشهر به سامانه ۱۲۴ صبح امروز بازرسان این از تقاطع خیابان شهید بهشتی تا جنب پمپ بنزین از کلیه صنوف بازدید به عمل آوردند.

وی افزود: در این بازرسی برای ۵ واحد صنفی متخلف، پرونده تخلف گران فروشی، عدم درج قیمت و ارائه فاکتور تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارسال شد.

سرپرست اداره صمت ایرانشهر اضافه کرد: شهروندان هرگونه تخلف صنوف را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند تا بازرسان این اداره در سریع ترین زمان ممکن پیگیری های لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۲۹۱


ارسال