دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ,1 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۵
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
اردوهای جهادی فرصتی برای محرومیت زدایی است/ خدمت رسانی 24 گروه جهادی در تعطیلات نوروزی
 
علی اکبر جعفری اردوهای جهادی را فرصتی برای رفع محروميت زدايی دانست و گفت: تاکنون 49 گروه جهادی با حضور در اقصی نقاط مختلف سیستان وبلوچستان اقدام به محرومیت زدایی، سازندگی و آبادانی مناطق محروم کرده اند.
علی اکبر جعفری، مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون مهمترین هدف برگزاری اردوهای جهادی را سازندگی، آبادانی و محرومیت زدایی عنوان کرد و افزود: قبل از شروع سال جدید 25 گروه جهادی در اقصی نقاط استان اقدام به اجرای برنامه های عمرانی، فرهنگی، آبرسانی، اقتصاد مقاومتی و ... کردند.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۹۰ نفر نیروی جهادی اعم از خواهر و برادرِ شیعه و سنی در این اقدام خداپسندانه مشارکت داشتند، ادامه داد: در ایام نوروز نیز علیرغم مشارکت گروه های جهادی در مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا؛ ۲۰ گروه جهادی بومی متشکل از گروه های ۱۵ تا ۳۰ نفره اقدام به انجام کارهای اجرایی و عام المنفعه کردند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان بیان کرد: در راستای محرومیت زدایی و آبادانی چهار گروه جهادی نیز از استان های شیراز، البرز و تهران بزرگ به سیستان وبلوچستان آمده و اقدام به ساخت مدرسه و ... در نقاط محروم می کنند.

وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: این گروه های جهادی غیربومی قریب به هشت سال است که با مجموعه بسیج سازندگی استان همکاری دارند.

جعفری خاطر نشان کرد: در سیلاب های اخیر جنوب استان نیز60 گروه جهادی اقدام به مرمت و تعمیرات، خروج وسایل از خانه‌ها، کمک رسانی عمومی، توزیع سبد کالا و غیره می کنند.

این مقام مسئول از مشارکت خیرین در این امر قدردانی کرد و گفت: در اجرای این پروژه ها پیش بینی می شود تاکنون بیش از ۲ میلیارد تومان هزینه صرف شده باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۴۲


ارسال