دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ,28 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار میرجاوه گفت: ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان میرجاوه ممنوع می باشد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از  لادیز؛امیریان فرماندار میرجاوه در جلسه شورای اداری میرجاوه در فضای باز برگزار شد با اشاره به اجرای طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی در این شهرستان بیان کرد: ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان میرجاوه ممنوع می باشد و اگر خودروی غیر بومی در شهرستان مشاهده شود ۵۰۰هزار تومان جریمه و توقیف یک ماه خودرو در انتظار متخلفین خواهد بود.

وی با بیان اینکه کلیه اماکن گردشگری و مجتمع های رفاهی میرجاوه از هشتم فروردین تعطیل هستند، افزود: هم استانی های محترم در ایام نوروز و روز طبیعت به این شهرستان سفر نکنند چرا که در ورودی شهر اکیپ هایی از نیروی انتظامی، هلال احمر و پلیس راه مستقر هستند و مانع ورود آنها خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد:تنها خودروهای بومی و ساکن میرجاوه مجاز به ورود به شهر بوده و ورود افراد غیربومی ممنوع است و در همین راستا روز شنبه ۱۳ خودرو در ورودی شهرستان به مبداشان برگشت داده شده است.
امیریان تاکید کرد:با همکاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان میرجاوه کل شهرستان بصورت صدرصد غربالگری شده و طی ۴۸ساعت گذشته بیش از ۵هزار نفر در مبادی ورودی شهرستان غربالگری شده اند.

فرماندار میرجاوه گفت:کارکنان ادارات و نهادهایی که خارج از شهرستان سکونت دارند با ارائه کارت شناسایی مربوط به اداره و نهاد می‌توانند به میرجاوه تردد کنند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۴۶


ارسال