پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲
در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی انجام شد؛
پلمپ 29 واحد صنفی متخلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی در خاش و کنارک
 
29 واحد صنغی متخلف در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در خاش و کنارک پلمپ شد.
مهدی اسماعیلی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت  خاش در گفت و گو با عصرهامون با تاکید بر لزوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط اصناف اظهار کرد: 23 واحد صنفی متخلف که به اخطارها در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی توجه نداشتند، پلمپ شد.

وی ادامه داد: طبق دستورالعمل های اجرایی ستاد کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی واحدهای غیر ضرور تا اطلاع ثانوی باید تعطیل باشند، این اقدام در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و بر اساس عمل به مسولیت اجتماعی بایدانجام شود.

رئیس اداره صمت خاش افزود: پلمپ این واحدهای صنفی که از مراکز غیرضروری است، طی گشت های مشترک کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت، مرکز بهداشت، اماکن عمومی و اتاق اصناف و با هدف جلوگیری و مقابله با گسترش کرونا ویروس انجام شد.

به گفته اسماعیلی، عمده واحدهای متخلف شامل کفش فروشی، بزازی، گیم نت، خرازی و پوشاک بوده است.

پلمپ 6 واحد متخلف در کنارک

دوستینی، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت کنارک نیز به خبرنگار ما گفت: طبق دستورالعمل های اجرایی طرح فاصله گذاری اجتماعی، طی گشت مشترک کارشناسان اداره صمت، مرکز بهداشت و اماکن عمومی، شش واحد صنفی از مراکز غیر ضروری که به توصیه ها توجه نداشتند و اقدام به بازگشایی واحد صنفی کرده بودند، پلمپ شد.

وی ادامه داد: برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا و با هدف جلوگیری و مقابله، آحاد جامعه باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند و بر اساس مسئولیت هایی که در قبال جامعه داریم این بار نیز باید با تمام توان در زمینه سلامت جامعه گام برداریم.

سرپرست اداره سمت کنارک اضافه کرد: در صورتی که تعدادی از صنوف نسبت به سلامت جامعه بی تفاوت باشند، برخوردهای قانونی با آن ها صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۵۹


ارسال