جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹
معاون امور بازرسی سازمان صمت سیستان و بلوچستان
مردم نگران تامین مایحتاج و خدمات ضروری نباشند
 
محمد قاسمی گفت: مردم در ارتباط با تامین مایحتاج ضروری و خدمات ضروری به هیچ وجه نگران نباشند.
محمد قاسمی، معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: برخی اصناف در این روزها باید به صورت 100 درصد فعال باشند تا بتوانند مایحتاج و خدمات ضروری مردم را پاسخگو باشند، برای فعالیت این اصناف محدودیت زمان کاری وجود ندارند و اگر بخواهند در طول شبانه روز می توانند فعالیت کنند.

وی با تاکید بر عدم نگرانی مردم در خصوص تامین کالاهای ضروری افزود: بر اساس تصمیمات کمیته اجتماعی مبارزه با ویروس کرونا کشور برخی از مشاغل صنفی بدون باز کردن فروشگاه می توانند فروش الکترونیک داشته باشند.

معاون امور بازرسی سازمان صمت با بیان این که مراکز طبخ غذای بیرون‌بر نیز می‌توانند فعالیت داشته باشند ادامه داد: آن دسته از واحدهای صنفی که مجاز هستند در این ایام خدمات رسانی کنند باید پروتکل های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنند در غیر این صورت با آنها  برخورد جدی می شود.

قاسمی با اشاره به انجام 10 گشت مشترک با دستگاه های مرتبط در زاهدان و صدور اخطاریه برای بیش از 100 واحد اخطار در روز گذشته گفت: شش واحد صنفی که بدون توجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی اقدام به بازگشایی محل کسب کرده بودند با دستور مقام قضایی تا اطلاع ثانوی پلمپ شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۶۱


ارسال