سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶
 فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر خبر داد:
عملیات دفاع بیولوژیکی "شهدای مدافع سلامت" فردا آغاز می شود
 
حسین پودینه گفت: جهت مبارزه با کرونا ویروس، عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت از فردا در شهرستان ایرانشهر آغاز می شود.
  به گزارش عصرهامون، حسین پودینه، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در راستای فرمان مقام معظم رهبری در خصوص قرارگاه پدافند زیستی مبنی بر کمک و همکاری نیروهای مسلح با مراکز بهداشت و درمان، در جهت مبارزه با کرونا ویروس فردا عملیات دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت با حضور سپاه و بسیجیان این منطقه در شهرستان های ایرانشهر و بمپور انجام می شود.

 وی در تکمیل مطلب فوق افزود: سپاه شهرستان ایرانشهر از ابتدای شیوع ویروس کرونا دقیقا بعد از انتخابات، با تشکیل گروه های جهادی اقدام به گندزدایی، ضد عفونی، ارائه آموزش و توصیه های بهداشتی، توزیع بسته های غذایی و بهداشتی در نقاط مختلف سطح شهر کرده است.

فرمانده سپاه ایرانشهر ادامه داد: در جهت مقابله و پیشگیری کرونا، ماسک و مواد بهداشتی یکی از نیازمندی های ضروری مردم این شهرستان بوده، که به همت بسیجیان این منطقه دو کارگاه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده ایجاد شده است که تا حدودی توانستند مشکلات شهروندان در این زمینه را برطرف کنند.

پودینه خاطر نشان کرد: عملیات مقابله با ویروس کرونا در شهرستان های ایرانشهر و بمپور فردا در قالب رزمایش نیروی زمینی سپاه با حجم سنگینی از امکانات از استان های همجوار با محوریت قرارگاه قدس انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: عملیات مقابله با کرونا توسط 400دستگاه خودرو اعم از جنگ نوین تخصصی رفع آلودگی، ماشین های آتشنشانی، سم پاشی های کوله ای و سایر تجهیزات در دو شهرستان ایرانشهر و بمپور انجام می شود.

فرمانده سپاه ایرانشهر تصریح کرد: کلیه مکان های پرتردد، معابر عمومی، کلیه بیمارستان ها، ورودی شهرها، مراکز خرید و کلیه مکان های پر تجمع ضدعفونی و گندزدایی خواهند شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۶۲


ارسال