جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۱
فرمانده سپاه شهرستان چابهار:
رزمایش دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت در چابهار برگزار می شود
 
محمدعلی پوراحمدیان گفت: رزمایش دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت با هدف گندزدایی و پاکسازی اماکن و معابر عمومی و ارتقای سطح روحیه مردم در چابهار برگزار می شود.
به گزارش عصرهامون، محمدعلی پوراحمدیان؛ فرمانده سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اینکه در ادامه اقدامات یک ماه گذشته نیروی زمینی سپاه در خصوص مبارزه با کرونا بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا از اوایل ماه اسفند در کشور و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله با این ویروس سپاه شهرستان چابهار در کنار بقیه ادارات از آغازین روزها فعالیت های خود را آغاز کرده است.
 
وی افزود: در رزمایش سراسری که با عنوان «دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهدای مدافع سلامت» نامگذاری شده و همزمان در شهرهای جنوب سیستان و بلوچستان برگزار می شود، تلاش می‌کنیم که تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.
 
فرمانده سپاه چابهار ادامه داد: ما در این رزمایش آمادگی خود را برای دفاع همه جانبه افزایش می دهیم تا این ویروس ما را دچار مشکل نکند.

وی گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا در این رزمایش 25 تیم نفر از نیرو‌های سپاه و بسیج با همکاری فرمانداری، منطقه آزاد، اداره کل بنادر و دریانوردی، شهرداری، نیروی انتظامی و نیروی دریایی سپاه با استفاده از تجهیزات اماکن پر رفت و آمد و تمامی معابر سطح شهر را ضدعفونی می‌کنند.
 
وی ادامه داد: در این رزمایش از تمام ظرفیت‌های ارگان ها و ادارات استفاده خواهد شد و عملیات پاکسازی انجام خواهد شد.
 
پوراحمدیان تصریح کرد: در حال حاضر گندزدایی معابر و اماکن عمومی سطح شهر و حتی روستاهای شهرستان چابهار با همکاری شهرداری‌ها، دهیاری‌ها در حال انجام است و این اقدامات ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۷۳


ارسال