شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
انهدام باند سازمان یافته قاچاق و کشف بیش از 3 تن مواد افیونی در خاش
 
سردار محمد قنبری گفت: با تلاش شبانه روزی و رصد اطلاعاتی تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران انتظامی خاش یک باند حرفه ای و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی از مناطق مرزی به مرکزی کشور متلاشی شد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی خاش پس از چندین شبانه روز کار گسترده اطلاعاتی، شب گذشته اعضای این باند مسلحانه را که به صورت کاروانی با پنج دستگاه خودرو در حال جابه جایی محوله سنگین مواد مخدر در محور خاش- زاهدان بودند، شناسایی کردند و تحت نظر گرفتند.

وی ادامه داد: پس از ساعتی کنترل نامحسوس سرانجام با قرار گرفتن اعضای این باند قاچاق در منطقه کمین، عوامل انتظامی با علائم هشدار دهنده به آنان دستور ایست دادند که سوداگران مرگ بدون توجه به اخطارهای پلیس به سمت عوامل انتظامی تیراندازی و با سرعت سرسام آوری تغییر مسیر دادند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این عملیات که جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر 12 ساعت با سوداگران مرگ به صورت مسلحانه درگیر بودند، در نهایت سه تن از اعضای این باند قاچاق دستگیر شدند.

قنبری افزود: در پاکسازی از منطقه درگیری سه تن و 250 کیلوگرم مواد مخدر شامل دو تن و 700 کیلوگرم تریاک، 100 کیلو گرم مرفین و 450کیلوگرم شیشه، دو قبضه سلاح کلاش، دو عدد سینه خشاب و 9 تیغه خشاب کلاش حاوی 220 تیر جنگی کشف و پنج دستگاه خودرو توقیف شد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال نیروی انتظامی استان طی چند عملیات مقتدرانه که اکثر آنها با درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ همراه بود در مجموع هفت تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر و مقادیر زیادی سلاح و مهمات کشف کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۸۶


ارسال