شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳
فرمانده سپاه شهرستان چابهار:
رزمایش دفاع بیولوژیکی جهت تکمیل عملیات‌های قبلی مقابله با کرونا انجام شد
 
محمدعلی پوراحمدیان گفت: رزمایش دفاع بیولوژیکی برای تکمیل عملیات‌های قبلی با یک حجم و جهش بیشتری برگزار شد.
به گزارش عصرهامون، محمدعلی پوراحمدیان؛ فرمانده سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر تبدیل تهدید شیوع ویروس کرونا به فرصت مغتنم، بیان کرد: سپاه در قالب 25 تیم و 120 نفر نیروی جهادی عملیات اجرایی پاک‌سازی شهرستان را برعهده‌گرفته است.

وی افزود: رزمایش دفاع بیولوژیک شهدای مدافعان سلامت سپاه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا با مشارکت فرمانداری، منطقه آزاد، اداره کل بنادر و دریانوردی، نیروی انتظامی، شهرداری و نیروی دریایی سپاه صبح امروز آغاز شد.
 
فرمانده سپاه چابهار ادامه داد: با توجه به گسترش و شیوع ویروس کرونا در این رزمایش 120 نفر از نیرو‌های سپاه و بسیج با استفاده از تجهیزات همه سطوح شهر چابهار را ضدعفونی کردند.

وی تصریح کرد: اولین اقدام در رزمایش دفاع بیولوژیک، پاکسازی محیطی است، چرا که ویروس در محیط به ویژه محیط‌هایی که تردد وجود دارد و افراد بیشتر تماس دارند، فعالیت می‌کند.
 
پوراحمدیان گفت: شهرداری نیز با بکارگیری نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی و همچنین نیروهای خدمات شهری، در این رزمایش بزرگ سپاه مشارکت داشتند.

فرمانده سپاه چابهار با اشاره به اینکه این رزمایش تا زمان پیروزی بر ویروس کرونا ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: در کنار این رزمایش، هر شب سپاه در تمام شهرها اقدام به پاکسازی و سم زدایی مناطق مختلف شهری می‌کند.

انتهای پیام/
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۹۱


ارسال