سرپرست فرماندهی انتظامي هامون خبر داد؛

دستگیری سارق حرفه ای منزل و 7 مالخر در هامون

13 فروردين 1399 ساعت 11:16

حسین نوری گفت: سارق حرفه ای منزل به همراه هفت مالخر در هامون دستگیر شدند.


حسین نوری، سرپرست فرماندهی انتظامی هامون در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: در پی گزارش سرقت منزل در یکی از مناطق هامون بلافاصله تیمی از ماموران دایره مبارزه با سرقت پليس آگاهی اين فرماندهی وارد عمل شد.

وي افزود: در بررسی های به عمل آمده در محل حادثه مشخص شد سارق در نبود صاحبخانه با نفوذ به داخل منزل، مقادیری لوازم و اثاثیه با ارزش را به ارزش تقریبی 200 میلیون ریال سرقت کرده است.

سرپرست فرماندهی انتظامی هامون با بیان این که كارآگاهان پليس آگاهی با بررسی های انجام شده و یکی سری تحقیقات میدانی متهم را شناسایی و تحت نظر گرفتند تصریح کرد: ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی متهم را در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش مقادیری از اموال سرقت شده را كشف كردند.

نوری خاطر نشان کرد: متهم در بازجوئی های به عمل آمده در مواجهه با مستندات کشف شده به سرقت منزل و فروش بخشی از کالاهای سرقت رفته به هفت نفر مالخر اعتراف کردند که با اطلاعات به دست آمده مالخران طی عملیات های مجزا دستگیر شدند.

وی با اشاره به معرفی سارق و مالخران به مقام قضائی گفت: شهروندان جهت پیشگیری از سرقت منزل از نگهداری وجوه نقد و طلاجات زیاد در منزل و در یک مکان مشخص و ناامن خوداری و سوابقی از مشخصات و جزئیات اموال با ارزش خود را تهیه کنند تا در زمان سرقت بتوان از آن استفاده کرد، به موارد ایمنی خانه به اندازه زیبایی و نمای آن توجه داشته باشند و در زمان مسافرت های طولانی، تنها به داشتن قفل کتابی، حفاظ و ... بسنده نکنند و منزل خود را به فردی مطمئن بسپارید.

انتهای پیام/


کد مطلب: 122403

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/122403/دستگیری-سارق-حرفه-منزل-7-مالخر-هامون

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/