شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳
رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار:
نظارت بر رعایت بهداشت در واحد‌های صنفی برای پیشگیری از انتقال کرونا ادامه دارد/ پلمپ ۵ واحد صنفی در چابهار
 
عبدالرسول خدمتی گفت: 5 واحد متخلف به دلیل بی‌توجهی به اطلاعیه‌های طرح کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در این شهرستان‌ پلمپ شد.
به گزارش عصرهامون، عبدالرسول خدمتی رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: با آغاز اجرای طرح ملی کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا از هشتم فروردین، اطلاع‌رسانی درزمینهٔ رعایت مصوبات قانونی ستاد مقابله با کرونا و توجه به‌سلامت شهروندان به اتحادیه‌ها صنفی و زیرمجموعه‌های آن‌ها در شهرستان تشدید شد.

وی ادامه داد: در این راستا اصناف شهرستان تا پایان تعطیلات فعالیت ندارند و تنها فروشگاههای مواد غذایی، نانوایییها و میوه فروشها مجاز به فعالیت هستند.
 
رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار افزود: بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان با مشاهده تخلفات بهداشتی و نواقص بحرانی در واحدهای صنفی؛ موبایل فروشی، لوازم الکترونیکی، خیاطی و بستنی فروشی و با کسب دستور دادستان عمومی و انقلاب چابهار، پلیس اماکن و اداره صمت اقدام به پلمپ و تعطیلی واحد های صنفی متخلف کردند.
 
وی گفت: واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان چابهار در نوبت های مختلف صبح، ظهر، عصر و شب مشغول بازدید واحدهای صنفی هستند.

خدمتی تصریح کرد: فروشگاه‌های مواد خوراکی، مراکز بهداشتی و درمانی، داروخانه‌ها، جایگاه‌های عرضه بنزین و مراکز خدماتی برای تأمین مایحتاج مردم دایر است و تمام اصنافی که ضرورتی در فعالیت آن‌ها در این زمان دیده نمی‌شود، باید تعطیل باشند.
 
رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار خاطرنشان کرد: همشهریان میتوانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در محیط کار با شماره گیری ۱۹۰ و اعلام به سامانه، تخلفات بهداشتی را گزارش کنند تا بلافاصله کارشناسان در محیط حاضر شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۴۰۷


ارسال