يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر؛
جهت کاهش زنجیره انتقال کرونا، لغو مراسمات عروسی الزامی است
 
محسن گل محمدی گفت: در راستای صیانت از حقوق عامه فرد متخلفی که علیرغم صدور دستورات بهداشتی مبادرت به برپایی جشن عروسی و اقدام علیه بهداشت و سلامت عمومی کرده بود بازداشت شد.
به گزارش عصرهامون؛ محسن گل محمدی، دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: شب گذشته فردیعلیرغم توجه به تذکرات بهداشتی و اخطاریه های شبکه بهداشت شهرستان اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده بود، دستگیر شد.
وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: با وجود اطلاع رسانی های گسترده در سطح شهر و فضای مجازی و تذکر حضوری به این فرد در رابطه با عواقب بیماری کرونا، برگزاری مراسم عروسی تخلف محسوب می شد.
دادستان شهرستان ایرانشهر ضمن دعوت مردم فهیم این منطقه به پرهیز از هرگونه تجمعات و مراسمات غیرضروری، خواستار توجه آنان به دستورات بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی و ستاد ملی مدیریت مقابله با بیماری کرونا شد.
وی خاطر نشان کرد: بازداشت این فرد متخلف اقدام پیشگیرانه ای خواهد بود برای سایر مراسمات و تجمعات غیرضرور مشابه و حفظ سلامت عمومی که رعایت آن با توجه به قوانین موضوعه، مدون و دستورالعمل اجرایی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا که اخیرا ابلاغ شده است، بر همگان لازم الاجرا می باشد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۴۰۸


ارسال