سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸
رئیس اداره صمت شهرستان ایرانشهر؛
تشکیل 8پرونده گران‌فروشی /تخلف 12 میلیون و 500هزار تومانی کوره اجر پزی
 
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان ایرانشهر از تشکیل 8 پرونده تخلف گران‌فروشی در زمینه خوار و بار فروشی و میوه فروشی خبر داد و گفت: یک فقره پرونده کوره آجرپزی درمورد گرانفروشی؛ به ارزش 12 میلیون و 500 هزار تومان به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
به گزارش عصرهامون؛ خلیل نوذری، رئیس اداره صمت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بازرسان این ارگان به منظور کنترل قیمت و نظارت بر کیفیت اجناس در بازار، روز گذشته از خواربارفروشی های خیابان ابوذر و فارابی، میوه و تره بارفروشی های خیابان شهید مالکی تقاطع خیابان طالقانی بازدید کردند.

 
وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: طی بازدید به عمل آمده، ۴فقره پرونده خوار وبار، برنج فروشی و ۳پرونده میوه فروشی درخصوص تخلفات گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور خرید تشکیل و به تعزیرات حکومتی جهت رسیدگی ارجاع شد.


رئیس اداره صمت ایرانشهر ادامه داد: همچنین یک فقره پرونده کوره آجرپزی بنا به شکایت مردمی درمورد گرانفروشی؛ به ارزش 12 میلیون و 500 هزار تومان تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.


نوذری در پایان از شهروندان ایرانشهری خواست که شکایات و گزارشات خود را نسبت به گرانفروشی و ارائه خدمات نامناسب به سامانه۱۲۴ اداره صمت شهرستان جهت پیگیری اطلاع دهند.انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۴۵۰


ارسال