سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴
فرماندار زابل:
مشارکت مردم برای شکست کرونا مطلوب نیست/ 40 واحد صنفی در شهرستان زابل پلمپ شده است
 
فرماندار زابل گفت:مشارکت اجتماعی برای شکست کرونا ویروس از آغاز شیوع این بیماری در شهرستان مطلوب نبوده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا ؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی اجرای طرح ساماندهی مشارکت مردمی در پیشگیری ، کنترل و مقابله با بیماری کرونا با حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان زابل در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
غلامرضا گنجی در این جلسه گفت: طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فرودین ماه ادامه دارد و اگر شیوع این بیماری سیر نزولی در پیش گیرد تصمیمات دیگری در سطح ملی اتخاذ خواهد شد که ما نیز تابع آن هستیم.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه علیرغم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص خطرناک بودن ویروس کرونا و رعایت مسائل بهداشتی برای در امان بودن از این ویروس ، استقبال خوبی در شهرستان صورت نگرفته است ، تصریح کرد :می طلبد دستگاه های عضو ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان زابل اطلاع رسانی در مورد موضوع را کماکان در دستور کار قرار دهند.

رئیس ستاد مدیریت کرونا ویروس شهرستان زابل افزود : دفاتر تسهیل گری ، سازمان های مردم نهاد و دیگر دستگاه های تعریف شده در طرح ساماندهی مشارکت مردمی در پیشگیری ، کنترل و مقابله با بیماری کرونا باید بدنبال تحقق اهداف این طرح باشند.
وی ادامه داد : در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا کنون بالغ بر ۴۰ واحد صنفی در شهرستان زابل پلمپ گردیده است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۴۷۴


ارسال