جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳
نویسنده پرتلاش کتب روانشناسی؛
دولت با حمایت جوانان مبتکر زمینه تحقق "جهش تولید" را فراهم کند
 
محمد رضا کوچکزایی گفت: ایران اسلامی در بسیاری از بحران‌ها و مسائل مختلف از جوانان بهره گرفته است و باید برای ایجاد جهش تولید و تحقق شعار سال هم از این ظرفیت بهره برداری کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پهره؛ فرارسيدن روز جوان فرصتي براي قدرداني و سپاس از تمامي جواناني می باشد كه براي سربلندي و عزت كشور از تمام هستي خود گذشتند.


زيباترين فصل عمر هر انسان‏ دوران جواني است، گل ‏هاي رشد و بالندگي انسان در اين فصل مي ‏شكفد برخي جوانان از آن به بهترين نحو استفاده مي كنند و برخي تنها برگشتن به دوران جواني و جبران آن روزها برايشان به يك آه تبديل شده است.


محمدرضا کوچکزایی، نویسنده ده ها کتاب روانشناسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: اين روزها اکثر جوانان کشور ما از مشكلات عديده‌ اي رنج مي ‌برند كه شايد حل شدن آن ها كار بسيار ساده اي باشد.


وی افزود: 11شعبان مختص جوان و نوجوانان است، روزي كه مي توان از قدرناشناسي هايي كه نسبت به اين قشر از جامعه صورت مي گيرد گلايه مند شد و از سختي هايي كه اين روزها جوانان با آن دست و پنجه نرم مي كنند سخن گفت.


نویسنده پرتلاش سیستان و بلوچستانی ادامه داد: وجود جوانان مايه مباهات جامعه است، این قشر، هيچ آرزويي را محال نمي دانند و براي رسيدن به قله هاي موفقيت تلاشي خستگي ناپذير دارند.


وی اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بارها با اتکاء به جوانان این کشور، موفق به پیروزی های گسترده ای در زمینه های مختلف شده است. همان طوری که قبل و بعد از انقلاب اسلامی و همچنین در زمان هشت سال دفاع مقدس نقش پررنگ آنان را که با بصیرت و آگاهی نسبت به مسائل گوناگون وارد عرصه مبارزه شدند و صاحب پیروزی های مداوم شدند.


کوچکزایی عنوان کرد: جوانان می‌توانند فرصتی برای استفاده و بهره‌گیری از ظرفیت بزرگ نیروی انسانی با قوا در جهت پیشرفت همه جانبه کشور ایران به شمار بروند.


وی در تکمیل مطلب فوق، تصریح کرد: جوانان سرمایه‌های اصلی توسعه و پیشرفت کشور می باشند، باید آن ها را دید و سخن‌شان را شنید تا گام‌های استوار برای توسعه همه‌جانبه و تأمین خواسته‌های آنان به‌صورت عملی برداشته شود و امید آنان در این مسیر شکوفا و بارور شود.


کوچکزایی، این نویسنده سیستان و بلوچستانی، عنوان کرد: اثربخشی مشوق‌های اقتصادی و تحکیم روابط مکمل تولیدی نیازمند نظارت و حمایت مستمر دولت است که با فعال‌سازی و بهره‌گیری از روحیه جهادی جوانان سرزمین می تواند نقش بسزایی در پویایی محصولات داخلی داشته باشد.


وی خاطر نشان کرد: جوانان کشور ایران در عرصه های مختلف دانشی از جمله تکنولوژی‌های نوین علمی، مسائل نظامی، پزشکی خوش درخشیدند، می توانند ضمن تقویت تولید داخلی و تهیه و کیفیت بخشی به لوازم ضروری زندگی، بهترین اجناس را هم به جهانیان معرفی کنند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۴۸۵


ارسال