سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵
امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان چابهار:
از جان گذشتگی جهادگران بسیجی در مبارزه با کرونا ستودنیست/ در خانه ماندن بهترین راه مقابله با کروناست
 
مولوی عبدالرحمن ترنجزر گفت: اقدامات سپاه در مناطق روستایی و محروم در جبهه مبارزه با ویروس کرونا قابل تقدیر است.
به گزارش عصرهامون، مولوی عبدالرحمن ترنجزر؛ امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اینکه بسیج و سپاه در همه مراحل در کنار مردم بودند بیان کرد: سپاه با خدمت رسانی به مردم همیشه ثابت کرد در کنار مردم در تمامی شرایط بحرانی است و این گروه های جهادی بصورت داوطلبانه در جبهه مبارزه با ویروس کرونا همیشه در حال آماده باش هستند که جای تقدیر و تشکر را دارد.
 
وی با بیان اینکه در آغازین روزهای شیوع این ویروس در شهرستان بسیجیان در کنار شبکه بهداشت شهرستان بودند افزود: برای ریشه کن کردن این ویروس همت تمامی ارگان ها و مسئولین را می طلبد که باید برای رفع این مشکل جهادگونه تلاش کرد.
 
امام جمعه موقت شهرستان چابهار با اشاره به اینکه اقدامات سپاه در مناطق روستایی و محروم قابل تقدیر است تصریح کرد: توجه و اهتمام گروه های جهادی به دلیل محرومیت در حاشیه شهر و روستاها و اقداماتی از قبیل گندزدایی و ضدعفونی بسیار موثر و نتیجه بخش بوده است.
 
وی با اشاره به اینکه اکثر نقاط کشور با این ویروس درگیر هستند ادامه داد: در حوزه بهداشت و سلامت اقدامات بسیار خوب و شایانی در بحث مدیریت این بیماری شده است پس شهروندان باید به توصیه های بهداشتی گوش فرا دهند.
 
مولوی ترنجزر گفت: بهترین توصیه به مردم در این شرایط در خانه ماندن است و از رفت و آمدهای غیرضروری اجتناب کنند و از حضور در تجمعات و برگزاری مراسمات خودداری کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: دین اسلام بر پایه بهداشت بنا شده از این رو رعایت بهداشت فردی و محیطی باید به عنوان یک الویت در زندگی افراد قرار گیرد پس با عمل به توصیه‌های مسئولان بهداشت در این شرایط یکی از مهمترین وظایف مردم برای مقابله با ویروس کرونا است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۰۴


ارسال