سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۱
استمراراجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با خط کشی پیاده روها در میرجاوه
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میرجاوه از استمراراجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با خط کشی پیاده روها در این شهزستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ احمدی مقدم در گفت و گو با لادیز؛ بیان کرد: طرح فاصله گذاری در شهرستان میرجاوه همزمان با کشور با انجام خط کشی جهت رعایت فاصله مناسب بین شهروندان در صف نانوایی ها توسط مرکز بهداشت میرجاوه واحد سلامت محیط و کار اجرا شد.

وی افزود: این طرح با خط کشی کردن پیاده‌رو و ایجاد فاصله اجتماعی برای تشکل صف مناسب اجرا شده و
که این خط کشی ها فاصله تقریبی یک متر و نیم را برای افرادی که در صف می ایستند تعیین کرده است و فاصله افرادی که در مربع های ایجاد شده می ایستند تقریبا معادل همین مقدار است.

 

وی خاطرنشان کرد: طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس‌ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری در سطح شهرستان میرجاوه اجرا می شود.

 
 
احمدی مقدم با تاکید بر اینکه مردم باید از میزان تماس و ارتباط با افراد دیگر بکاهند تا خطرهای ابتلا به ویروس کاهش یابد،گفت: طرح خط کشی معابر موجب شده تا شهروندان با اطمینان خاطر بیشتری در صف بایستند و نان بخرند و به مردم توصیه می شود برای حفظ سلامت خود از حضور در اماکن عمومی و تجمع های غیر ضروری خودداری کنند.انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۱۶


ارسال