دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ,28 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۸
فرمانده سپاه زابل:
بیش از هزار بسیجی مسئولیت گندزدایی معابر زابل را بر عهده دارند/ الویت سپاه حفظ سلامت شهروندان است
 
جمعی از فعالین اجتماعی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل دیدار کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا؛ موسی سنچولی فرمانده سپاه زابل در دیدار با فعالین اجتماعی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور کلیه نیرو های رسمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل جهت ساماندهی نیروهای جهادی و بسیجی آماده خدمت شده اند.

وی افزود: در همین راستا نیز هزار و ۱۶۰ نفر از بسیجیان شهرستان زابل به صورت مداوم برای گندزدایی معابر مشغول به فعالیت هستند.

سنچولی ادامه داد: همچنین ۱۰۷ تیم هفت نفره نیز جهت پیشگیری از ویروس کرونا در زابل به صورت شبانه روز مشغول به فعالیت هستند. وی بیان داشت: برای این فعالیت ها تعداد ۵۳ دستگاه خودرو بکارگیری شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل خاطر نشان کرد: از ابتدای شروع فعالیت تا کنون بیش از ۱۲ هزار تراکت تبلیغاتی و آموزشی برای پیشگیری این ویروس نصب و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه ۱۷ هزار و ۵۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده برای معابر زابل تا کنون مصرف شده است گفت: تعداد چهار هزار و ۵۰۰ عدد ماسک و به همین تعداد دستکش نیز بین مردم شهرستان زابل توزیع شده است.

سنچولی تصریح کرد: در همین راستا نیز تعداد ۷۵۰ پک بهداشتی شامل ماسک، وایتکس ، دستکش ، مواد شوینده و ضدعفونی کننده نیز بین اقشار مختلف مردم توزیع شده است، همچنین هزار و ۹۸۶ مکان و خودرو به همت گروه های جهادی سپاه ضدعفونی و گند زدایی شده اند.

وی بیان کرد: سپاه جهت کفن و دفن میت مبتلا به کرونا نیز با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی وارد میدان شده و این فعالیت را نیز به دوش می کشد.

سنچولی خاطر نشان کرد: ۲۱ هزار و ۹۶۷ عدد ماسک 4 هزار عدد دستکش، 200 لیتر الکل و ۷۰۰ لیتر ماده ضد عفونی کننده نیز توسط سپاه کشف و جهت استفاده پرسنل بیمارستان ها به دانشگاه علوم پزشکی اهدا شده است.

وی خاطرنشان کرد : هدف سپاه خدمت به مردم است و در این برهه از زمان سلامت شهروندان در الویت ما قرار دارد.

وی گفت: تعداد ۹۰ هزار پیامک حاوی متن های بهداشتی و آموزشی برای مردم منطقه نیز توسط سپاه پاسداران ارسال شده است. سنچولی ویروس کرونا را بیماری خطرناکی عنوان کرد و گفت: این نوع ویروس که به صورت جهش یافته نیز همه گیر شده نیاز به پیشگیری و مراقبت دارد که در این زمینه سپاه در کنار مردم قرار دارد .


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۲۹


ارسال