جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۴
با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا؛
بیش از 40 هزار ماسک توسط فنی و حرفه ای سیستان وبلوچستان تولید شد
 
خداداد اولیایی، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در کشور، در حرکتی خودجوش و خیرخواهانه، با نظارت کارشناسان حوزه بهداشت، تولید ماسک در مراکز و آموزشگاه های سطح استان آغاز شد.
خداداد اولیایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در حرکتی خود جوش و خیر خواهانه مراکز و آموزشگاه های آزاد آموزش فنی و حرفه ای سطح استان به تولید بیش از40  هزار ماسک بهداشتی و تحویل آنها به بیمارستان ها، شبکه بهداشت و سپاه پاسداران کردند.

وی با اشاره به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری به "جهش تولید" بیان کرد: در این خصوص و برای پیشگیری از ویروس منحوس کرونا کارگاه های آموزشی به کارگاه های تولیدی تبدیل و از تمام پتانسیل و ظرفیت های انسانی ومالی برای خدمت رسانی به مردم ایران و استان استفاده شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: هم اکنون 6 مرکز آموزش فنی وحرفه ای در بخش دولتی و خصوصی در حال تولید ماسک و البسه بیمارستان هستند.

اولیایی خاطرنشان کرد: روزانه بالغ بر 30هزار ماسک در کارگاه های مهارتی  توسط مهارت آموختگان ومربیان توانمند این استان در حال تولید است.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان ادامه داد: مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران زاهدان،زابل،چابهار،خاش،نیکشهر جهادگرانه برای شکست ویروس کرونا پای کار هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۳۹


ارسال