دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ,28 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر؛
ممانعت از ورود 304خودرو در طرح فاصله گذاری اجتماعی/از تردد غیرضروری خودداری شود
 
ابوذر کوثری با بیان این که از مردم از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند، گفت: در نهمین روز از طرح فاصله گذاری اجتماعی ۳۰۴خودرو از این و بازرسی های ایرانشهر برگشت داده شدند.
به گزارش عصرهامون ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در نهمین روز استقرار نیروی انتظامی، سپاه، پلیس راه و سایر دست اندرکاران طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان ایرانشهر جهت پایش مسافرین انجام شد.


وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: در ایست بازرسی ورودی سرباز به ایرانشهر 70 خودرو با پلاک غیر بومی قصد ورود داشته و 44 خودرو با پلاک بومی قصد خروج داشته که برگشت شدند.


معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر ادامه داد: در ایست و بازرسی خاش -ایرانشهر 95 خودرو قصد ورود و 70 خودرو قصد خروج داشتند که برگشت داده شدند.


وی اضافه کرد: همچنین در ایست بازرسی مسجد ابوالفضل واقع در بخش بزمان 15 دستگاه خودروی غیر بومی سیستان و بلوچستان قصد ورود به استان را داشته و 10خودرو بومی این منطقه قصد خروج داشتند که ارشاد و برگشت داده شدند.


کوثری در پایان خاطر نشان کرد: مردم برای حفظ سلامت خود از تردد غیرضروری در شهرها و روستاها جدا خودداری کنند و طرح فاصله گذاری اجتماعی تا گذر کامل از اپیدمی ویروس کوید ۱۹ ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۴۶


ارسال