شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
کارشناس مسائل سیاسی:
نباید فرقی بین کارمندان و نمایندگان مجلس باشد /رای مردم بیانگر بی اعتمادی به مجلس دهم بود
 
فرشته عسکری گفت: نمایندگان با رعایت و حفظ مسائل بهداشتی به بهارستان باید بازگردند تا در این برهه از زمان ، جای خالی آنها حس نشود.
به گزارش عصرهامون؛ فرشته عسکری استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: بسیاری از کارمندان بخصوص بانک ها در معرض مستقیم ویروس کرونا قرار دارند در حالی که نمایندگان برای تعطیلی مجلس در صف اول بودند.

وی افزود: نشست های علنی مجلس در حالی در این روزها با تعطیلی مواجه شده است که مدت کوتاهی برای ورود نمایندگان دوره یازدهم مانده ، که با فرض آغاز مجلس از روزهای آتی نیز نشست های عقب مانده باید به صورت فشرده انجام شود.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: فضای مجازی همانطور که امروز در مدارس مورد استفاده قرار می گیرد می توانست برای نمایندگان مجلس نیز مهم واقع شود که این بستر را نمایندگان نادیده گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: تصمیم برای مسائل مهم کشور نیاز امروز جامعه است که در شرایط بحرانی و یا فوق بحرانی قرار دارد ، لذا تعطیلی موقت مجلس همانند مدارس هیچ توجیهی ندارد.

وی بیان داشت: بسیاری از مردم نمایندگان مجلس دهم را رد صلاحیت کردند و با رای خود نشان دادند که مجلس در دوره دهم یکی از ضعیف ترین دوران خود را سپری کرده است.

وی گفت: وجود افرادی در این مجلس که برای آمریکا دل می سوزاندند و ظرفیت های مهم کشور را همواره نادیده می گرفتند ، امروز بسیاری از مشکلات را باید از نگاه غرب گرانه آنها دانست.

عسکری بیان داشت: ظرفیت های بزرگ کشور در کنار هوش نخبگان جوان ، به یک همت بزرگ نیاز داشت که متاسفانه از آن محروم مانده اند تا همچنان غرب گرایان چشم امید به آن سوی مرزها داشته باشند.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: نمایندگان با رعایت و حفظ مسائل بهداشتی به بهارستان باید بازگردند تا در این برهه از زمان ، جای خالی آنها حس نشود.

وی گفت : تعطیلی مجلس در این روزها در تاریخ قطعا ثبت خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین دولت نیز در بحث پیشگیری از بیماری کرونا به صورت جدی با احتکار کنندگان مواد ضد عفونی کننده برخورد کند، چرا که کادر درمان بسیاری از بیماری ها ارتباط مستقیم با بیماران دارند که می تواند منشاء انتشار ویروس شود.

وی گفت : همچنین دولت باید معیشت مردم نیازمند را نیز در نظر بگیرد که با تعطیلی بازارها ، نیاز به حمایت جدی دارند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۵۷


ارسال